SON DAKİKA

Stephen King’in O isimli romanından esinlenen film O Bölüm 2, 6 Eylül’de Türkçe dublaj seçeneğiyle sinemalarda.

Şeytan’ın Derry’de tekrar ortaya çıkmasıyla yönetmen Andy Muschietti kaybedenler kulübünü, her şeyin başladığı yerde “O Bölüm 2” ile tekrar bir araya getiriyor.

Uzun zamandır yolları birbirinden ayrılmış olan grup, 27 yılda bir kötülüğün ziyaret ettiği Derry kasabasında yetişkin olarak tekrar bir araya geliyor.

Filmin oyuncuları şöyle sıralanıyor: Jessica Chastain (“Zero Dark Thirty,” “Mama”), James McAvoy (“Split,” “Glass”), Bill Hader (HBO’s “Barry,” “The Skeleton Twins”), Isaiah Mustafa ( “Shadowhunters: The Mortal Instruments”), Jay Ryan ( “Mary Kills People”), James Ransone (“The Wire”), Andy Bean (“Allegiant,” Starz’ “Power”).

Muschietti’nin yönettiği, Stephen King’in O adlı romanından esinlenilen filmin senaryosu Gary Dauberman (“IT,” “Annabelle: Creation”)’a ait. Yapımcılığını Barbara Muschietti, Dan Lin, Roy Lee Marty Ewing’in üstlendiği filmin yönetici yapımcılığını Seth Grahame-Smith ve David Katzenberg üstleniyor.

New Line Cinema,  Vertigo Entertainment/Rideback Production bir Andy Muschietti filmi “O Bölüm 2”yi sunar. Eylül’de vizyona girecek filmin dağıtımı Warner Bros. Pictures. tarafından gerçekleşecek.

BU VIDEOLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.