SON DAKİKA

NETFLIX’İN WILL SMITH FİLMİ 22 ARALIK GÜNÜ GÖSTERİME GİRECEK

Bu haber 20 Aralık 2017 - 22:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

NETFLIX’İN WILL SMITH, DAVID AYER, JOEL EDGERTON VE NOOMI RAPACE’NİN YER ALDIĞI VE 22 ARALIK GÜNÜ GÖSTERİME GİRECEK BİLİMKURGU-GERİLİM FİLMİ BRIGHT’TAN AKSİYON DOLU BİR ÖZEL VİDEO PAYLAŞILDI

BRIGHT’TAN PAYLAŞILAN ÖZEL VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

FOTOĞRAFI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Netflix’in yılın en iddialı yapımı Bright’tan Will Smith, Joel Edgerton ve Noomi Rapace’in de yer aldığı özel bir video ve görsel paylaşıldı! Aksiyon dolu özel videoda filmin korkusuz kadrosu, zorlu benzin istasyonu sahnesi dahil en zorlu patlama sahnelerini, Noomi Rapace’nin bugüne kadar canlandırdığı en kötü karakteri nasıl hayata geçirdiğini ve efsanevi yönetmen David Ayer ile çalışmanın perde arkasını anlatıyor. Joel Edgerton ise Suicide Squad’ı filminin de yönetmeni David Ayer’ın, Los Angeles Polis Birimi’nden kaçıştan dövüş koreografilerine kadar ‘çılgın bir eğlence serüveni” yarattığını söylüyor.

Los Angeles Polis Birimi’nde görev yapan iki polis memuru Smith (Officer Ward) ve Edgerton’un (Officer Jakoby) yaşadıkları fantastik dünyayı korumak için orklar ve Noomi Rapace (Leila) tarafından canlandıran acımasız bir elfle olan savaşını konu alıyor.

Bright’ın aksiyon dolu özel videosunda yer alan yeni “”Danger” şarkısı için, Atlanta’nın hip-hop duayeni Migos ve EDM yapımcısı Marshmello bir araya geldi. Bu özel parça BUGÜN satışa sunulan Bright: The Album isimli soundtrack albümünde de yer alıyor. Filme özel hazırlanan albüm için, son zamanların en başarılı soundtrack albümlerinden “Suicide Squad: The Album”’ün yaratıcıları Atlantic Records ve David Ayer bir araya geldi. Bright: The Album hakkında detaylı bilgi için https://ad.gt/bright adresini ziyaret edin.

Bright 22 Aralık, Cuma günü tüm dünya ile aynı anda Netflix’te gösterime giriyor.

Bright dünyasını takip etmek için http://www.netflix.com/bright adresini ve sosyal medya üzerinden Facebook, Twitterve Instagram hesaplarını ziyaret edin.

#BrightMovie

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.