SON DAKİKA

Nazan Arısoy’un en çok okunan kitapları yenilendi

Bu haber 19 Mart 2019 - 23:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yazar Nazan Arısoy’un çok okunan “Piraye’de Nazım Olmak”, “Bukowski’nin Kadınları”, “Frida Kahlo” ve “Cemal Süreya Aşk Günü Doğdu” kitapları, okuyucuyla yeni yüzleriyle buluşuyor.

Yazar Nazan Arısoy, kapak tasarımları da yenilenen “Piraye’de Nazım Olmak” kitabının 121’inci,  Frida Kahlo’nun 50’inci ve Cemal Süreya Aşk Günü Doğdu’nun 60’ıncı baskısını yapmasının heyecanını yaşıyor. Geçtiğimiz hafta sonu Bursa ve İstanbul’da düzenlenen kitap fuarlarına katılarak Dokuz Yayınları standında okurlarıyla buluşan Nazan Arısoy’un yenilenen kitapları, kitapseverlerden yoğun ilgi gördü.

“İyi tasarlanmış bir kitap kapağı, kitapla okur arasında bağ kurulması açısından inanılmaz önemli” diyen Arısoy, çok yakında çıkacak yeni kitabının da müjdesini verdi.

 

Nazan Arısoy kimdir?

Yunanistan kökenli bir ailenin mensubu olarak 1976’da İstanbul’da doğdu. Gazeteci bir baba ve edebiyat öğretmeni bir annenin çocuğu olması sebebiyle Anadolu’nun birçok ilinde eğitim aldı. Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü’nü ve Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam ve Halkla İlişkiler Bölümü’nü bitirdi. Eğitmen, üst düzey yönetici asistanı, müşteri ilişkileri uzmanı, halkla ilişkiler müdürü pozisyonlarında görev aldı.

Üç çocuk annesi olan Nazan Arısoy, eğitmen, yazar, senarist, sanat yönetmeni ve ilişki terapisti olarak hayata eşlik ediyor.

 

Kitapları

Bukowski’nin Kadınları

Frida Kahlo

Cemal Süreya Aşk Günü Doğdu

Ah Sen

Tomris’çe

Beni Seveceksin

Yağmur’dan Sonra Deniz

İlginç Adamlar ve Kadınları

Şengül AYDOĞAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.