SON DAKİKA

MSC CRUISES’A ÇEVRE YÖNETİMİ ÖDÜLÜ

Bu haber 04 Nisan 2018 - 14:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Alanında lider uluslararası derecelendirme grubu Bureau Veritas, MSC Cruises şirketini MSC Meraviglia gemisinin sürdürülebilir ve çevre ye duyarlı yönetilmesinden dolayı “8 Altın İnci” ödülüne layık gördü. Bu ödül, kalite, sağlık, güvenlik ve çevresel yönetime verilen önem konusunda cruise gemilerine verilen ve küresel olarak kabul gören en yüksek derecelendirmelerden biri… Böylece, MSC Cruises, Bureau Veritas’tan 8 Altın İnci ödülünü olan ilk gemi şirketi oldu.

MSC Meraviglia Haziran 2017’de hizmete girdiğinden beri, cruise seyahati ve turizm endüstrisindeki üst düzey hizmetleri sayesinde prestijli ödülleri toplamaya başladı. MSC Meraviglia cruise sektörü tarafından, müşteri odaklı teknoloji, dijital yenilikler ve yeni misafir tecrübeleri konularında en son gelişmeleri sunmasıyla farkındalık yarattı. Sektör genelindeki şöhretinin yanı sıra, MSC Meraviglia gemisi kalite, sağlık, güvenlik ve çevresel yönetim alanında da ödüllendirilmiş oldu.

Philippe Donche-Gay, Bureau Veritas Deniz ve Offshore Birimi Başkanı açıklamasında, ”MSC Cruises operasyonlarının çevresel etkisini azaltarak bu konuya verdiği önemi gösterdi. Bu sebeple MSC Cruises’un kendi sektöründeki etkili ve devam eden çabaları için kutluyoruz. MSC Meraviglia’daki pek çok sürdürülebilir ve çevresel teknoloji, bu gemiyi çevreci gemi seyahati operasyonları alanında en ön sıraya yerleştirdi. Bureau Veritas 8 Altın İnci ödülünü kazanmaları, MSC Cruises şirketinin çevreci politikalarda mükemmeliyetçiliğe ve devamlı gelişmeye bağlılığının bir sonucudur” dedi.

Bud Darr, MSC Grup, Deniz Politikaları ve Hükümetlerle İlişkiler Genel Müdür Yardımcısı açıklamasında, ”Bu ödülü almaktan onur duyuyoruz ve Bureau Veritas’a layık gördükleri değerli ödül ve devam eden destekleri için de teşekkür ediyoruz. Bu yolculuktaki vazgeçilmez bir ortağımız olarak, onların da vereceği güçle, çevresel yönetim alanında gelişme göstermeye devam etmeyi istiyoruz” dedi.

HİKMET AYDOĞAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.