SON DAKİKA

Mixx Awards’tan Hopi’ye 4 ödül

Bu haber 03 Mart 2018 - 4:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Alışverişin app’i Hopi, sahip olduğu altyapısı ve Hopililerle buluşturduğu başarılı kampanyaları ile yerli ve yabancı yarışma platformlarından ödül almaya devam ediyor. Hopi bu kapsamda son kampanyalarından “HOPİ BP Markalı Pin Uygulaması” ile Mixx Awards Türkiye’den 3 altın ve 1 gümüş ödülle döndü. Yandex ve BP iş birliğiyle hayata geçirilen proje kapsamında kullanıcılar; Hopi üye markası BP akaryakıt istasyonlarının yakınından geçtikleri anda cep telefonlarına aldıkları lokasyon bazlı bildirimler aracılığıyla kampanyalardan haberdar oldu.

Big Data ve CRM altyapısı ile kullanıcılarına 360 derece kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi sunan Hopi’nin lokasyon bazlı kampanya yönetimi alanındaki başarısı aldığı yeni ödüllerle tescillendi. “HOPİ BP Markalı Pin Uygulaması”, dijital pazarlama sektörünün en iyilerinin ödüllendirildiği Mixx Awards Türkiye’de 3’ü altın 1’i gümüş olmak üzere toplam 4 ödülle döndü.

Hopi ve Zoom İletişim’in, BP ve Yandex iş birliğinde gerçekleştirdiği “HOPİ BP Markalı Pin Uygulaması” projesi Mixx Awards Türkiye’de ‘’Mobil kampanyalar’’, ‘’Dijitalden Mağazaya ve Mekân Temelli Reklam’’ kategorilerinde altın, ‘’Ev Dışı Dijital’’ kategorisinde de gümüş ödülün sahibi oldu.

HİKMET AYDOĞAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.