SON DAKİKA

MİNİK KALPLERE EL UZATTILAR

Bu haber 11 Nisan 2018 - 16:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.
ÜNLÜ YAZAR VE ŞEFLER ‘BİR EL DE SEN UZAT’ PROJESİ İÇİN BULUŞTU
‘BİR EL DE SEN UZAT PROJESİ’ İÇİN HAZIRLANAN ‘EN FAVORİ LEZZETLER’ KİTABININ İMZA GÜNÜNE BÜYÜK İLGİ
Türk ve Dünya Mutfağından Lezzetler sunan favorilezzetler.com’un başlattığı ‘BİR EL DE SEN UZAT PROJESİ’ için 72 yemek yazarı ve şef “En Favori Tarifler” kitabında buluştu.
‘En Favori Tarifler’ kitabının imza günü, Banu Noyan organizasyonuyla önceki gün Metrocity’de gerçekleşti. İmza günü etkinliğine iş, sanat ve gastronomi dünyasının ünlü isimleri katıldı.
GELİRİN TAMAMI BAĞIŞLANDI
Kitabın Yayın Direktörü Tuncay Tapar ve Genel Koordinatörü Ali Yeliner ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte, elde edilen gelirin tamamı BİR EL DE SEN UZAT PROJESİ kapsamında KACUV (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı), KifDER (Kistik Fibrozis Derneği), Patika (Engelsiz Yaşam Gönüllüleri Derneği) LİSES Sağlık, Eğitim ve Sosyal Hizmetler Vakfı’na bağışlandı.
SAATLERCE BEKLEDİLER
İmza gününe ilgi büyüktü. Kitap satın almak için uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar, kitaplarını yazar ve şeflere imzalatmak için saatlerce bekledi. Çocuklara yardım edebilmek için birden fazla kitap satın alanlar oldu.
GELECEK NESİLLERE MİRAS
Gelecek nesillere bir miras olarak hazırlanan “En Favoriler Tarifler Kitabı”nda ünlü gurmeler, şefler ve yemek yazarlarının popüler tarifleri resimleriyle püf noktaları anlatılıyor. 5 ay gibi bir sürede seçici kurul tarafından özenle hazırlanan ve seçilen yemek tarifleri bu alanda ilk olma özelliği de taşıyor.
HİKMET AYDOĞAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.