SON DAKİKA

“MİNİK DOSTLARIMIZ” ÖĞRETİRKEN EĞLENDİRİYOR

Bu haber 14 Aralık 2017 - 23:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Pena Yayınları tarafından yayınlanan “Minik Dostlarımız” kitabı, pedagoji alanında uzman doktorlardan destek alınarak hazırlanan, çocukların ilk dönemlerinden itibaren çevresini ve içinde bulundukları dünyayı keşfetmesine olanak sağlıyor.

Eğlenceli, renkli “Minik Dostlarımız” kitapları, etkileyici görsellerle çocuklara okuma alışkanlığı ile beraber hafıza ve odaklanma becerileri sağlarken serideki kitaplar, her bir farklı sevimli hayvan dostları altında çocukların yaşlarına ve gelişimlerine uygun olarak ayrıldı. Ailelerin çocukları ile geçirecekleri keyifli zamana olanak sağlamanın yanı sıra öğretmelerin okul aktivitelerinde yaralanabilecekleri kaynak oluyor.

“Minik Dostlarımız” serisindeki hikâyeler çocukların duygusal ve içsel çatışmalarını çözmesine yardımcı olurken her şeyden öte daha küçük yaşta okuma sevgisini aşılıyor.

Bu kitaplarla çocuklar aşama aşama yazılı konuşmayı anlarken, önce hecelemeye, daha sonra kelimeleri okumaya ve sonra da küçük cümleleri anlamaya başlıyorlar. Ta ki roman okuyabilecek beceriye ulaşana kadar. Bu okuma sürecinde kendini daha iyi tanıyacak, kendini kahramanlardan biriyle özdeşleştirecek, önüne gelen zorluk ve sorunları kolaylıkla çözecek ve mutlu sonlarla mutlu olacak.

Eğlenceli, renkli “Minik Dostlarımız” kitapları, etkileyici görsellerle çocuklarımıza yazın dünyasından ilk tatları verirken bu tatlar çocuğumuzun gelişimiyle birlikte daha da zenginleşiyor.

Çocukların her yaştaki tüm ilgilerine uyacak ve onun zihinsel ve ruhsal gelişimine her açıdan katkı sunacak şekilde hazırlanan seri, çocukların dilsel zenginliğiyle uyum içinde.

https://www.penayayinlari.com/

HİKMET AYDOĞAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.