SON DAKİKA

Güneş Ana şarkısıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Mertcan, şarkısını kliple taçlandırdı.

Mertcan’ın Kınay Production etiketiyle ilk tekli çalışması olan Güneş Ana tüm dijital platformlarda yerini aldı. Kendi besteleriyle duygulara tercüman olmayı hedefleyen genç sanatçı,  Güneş Ana şarkısından sonra birçok bestesini kendi yorumuyla dinleyenlerin beğenisine sunacak. Söz müziği kendine ait olan eserlerini kendi tarzıyla yorumlayan solist,  Blues müzik tarzıyla sesini harmanlayarak duyulmamış tınıları insanlara sunuyor.

İkinci şarkısı için hazırlıklarını tamamlayan Mertcan Farkında isimli şarkısıyla kitlesini artırmaya devam edecek.  Yine kendi tarzıyla bestelediği ‘’Gerçek Hayattan Alıntılar‘’ olarak adlandırdığı şarkılarından biri olarak sevenlerini etkileyecek.

 

‘’Gerçek müzisyenler sektörde ayakta kalmaya çalışanlar ‘’

Müzik sektörüne dijital dünya hakim olmaya başladığından beri, müzik yapmaya başlayan birçok isim oldu. Tüketim çağına dahil olan müzik piyasası içerisinde var olmak için direnen müzisyenler öne çıkmayı başarabiliyorlar.  Sektörle ilgili konuşan sanatçı ‘’Çok iyi müzik yapan gruplar ve kişiler çok. Ayakta kalmaya çalışıyorlar. Bana göre gerçek sanatçı onlar. Milyonlara hitap edenler genelde tüketimden yana. Ortada üretim göremiyorum’’ dedi.

Hikmet AYDOĞAN

BU VIDEOLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.