SON DAKİKA

Mavi Melekler Umut Oluyor

Bu haber 10 Ocak 2018 - 16:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tüm mal varlığını ortaya koyarak HASVAK’ı kuran Engin Tuzlacıoğlu Öztürk, vakfın genel işleyişini MAG okurlarına anlattı.

“Tüm mal varlığımı ortaya koyarak HASVAK’ı kurdum”

“Hollanda’dan aldığım ödülü geri çevirerek, ekipman istedim”

“Sevgi, dokunduğu her yeri, her şeyi güzelleştiriyor”

Yurt içinde 10, yurt dışında ise Hollanda ve Almanya şubeleriyle, kayıtlı on bini aşkın, onursal ve fahri üyeleri binlere ulaşmış bulunan HASVAK’ın Genel Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkanı Engin Tuzlacıoğlu Öztürk, vakfın genel işleyişini MAG okurlarına anlattı. HASVAK’ın önümüzdeki dönem projelerinden de bahseden Engin Tuzlacıoğlu Öztürk, “Birkaç projemiz var ama ilk istediğimiz; yaşlı bakım ve alzheimer merkezi ile kız çocukları için kız meslek liseleri açmak. Kanserli çocuklarımıza ”gezici röntgen cihazı” alabilme çalışmalarımız devam eden en önemli projemizdir. Mavi meleklerimiz hastalara moral verip, ihtiyaçlarını temin edip, gecelik, pijama, çamaşır alıyor; hastane yönetiminin verdiği görevleri bir program dahilinde yerine getiriyorlar” dedi.

İlkleri ve yenilikleri okurları ile buluşturan MAG, Ocak sayısında 15. Yıla özel gerçekleştirdiği MAGical Night Balo içeriği ve özel röportajları ile www.magdergi.com.tr, DijiMecmua, Turkcell Dergilik ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

HİKMET AYDOĞAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.