SON DAKİKA

MASA TENİSİNDE BİR BALERİN: SİNA ÖZER

Bu haber 10 Mayıs 2018 - 16:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Fabrika Yapım/Öner Arslanel ve FOX’un ortak yapımı “4N1K 2” seti de en az filmin kendisi kadar eğlenceli geçti. Film çekimleri ara verdikçe oyuncular soluğu masa tenisinde aldı. Senaryo gereği balerin kostümü giyen Sina Özer de masa tenisine geçince ortaya eğlenceli kareler çıktı!

 

Senaryosu Deniz Coşkun tarafından kaleme alınan, yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un oturduğu ve başrolleriniGözde Mutluer (Yaprak), Atakan Hoşgören (Ali), Burak Yörük (Barış), Sina Özer (Gökhan), Cihan Şimşek (Sinan), Cemrehan Karakaş (Oğuz) gibi genç jenerasyonun popüler oyuncularının üstlendiği “4N1K 2” filmi, sinemalarda!

 

 

“4N1K 2” Fragman: 

https://m.youtube.com/watch?v=qqP1UJr-Zdc&feature=youtu.be

 

KÜNYE:

TÜR: KOMEDİ, ROMANTİK, GENÇLİK

YÖNETMEN: MURAT ONBUL

SENARYO: DENİZ COŞKUN

ORJİNAL ESER: BÜŞRA YILMAZ

GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: MEHMET BAŞBARAN

YAPIMCI: ÖNER ARSLANEL

 

OYUNCULAR:

GÖZDE MUTLUER

ATAKAN HOŞGÖREN

BURAK YÖRÜK

SİNA ÖZER

CİHAN ŞİMŞEK

CEMREHAN KARAKAŞ

BÜLENT ALKIŞ

DENİZ ÖZERMAN

 

KONU:

Çılgın çetenin Yaprak ve Ali’si artık birliktedir ancak ilişkilerini diğerlerine söylemeye pek de cesaretleri yoktur. Kendisine yakışır bir şekilde çeteye kaynayan Barış ise, Ali için işleri daha da zorlaştırmaya kararlıdır. Ekibin aksi oğlanı Gökhan, rüyalarındaki kızla beraber olmak için bir bedel ödemek zorunda kalacak, kızlar karşısında tüm büyüsünü yitiren çapkın Sinan ise kafasındaki güzellik kavramını sorgulayacaktır. Normalde sorunların çıkış noktası olan uçarı Oğuz, bu kez bir yanlış anlamanın kurbanı olacak ve annesi Zeliş Sultan’a en büyük kabusunu yaşatacaktır. Tüm bu olan biten arasında Yaprak, kendisine gelen gizemli hediyelerin sırrını çözmeye çalışırken diğer yandan da zorlu bir aşk ve arkadaşlık sınavı vermek zorunda kalacaktır.

HİKMET AYDOĞAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.