SON DAKİKA

Manik Atak’da Kılıktan Kılığa Girdiler

Bu haber 09 Kasım 2018 - 1:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Geçmişin dünya meselelerini eğlenceli bir dille anlatırken, kılıktan kılığa giren Devrim Yakut ve Bihter Dinçel Manik Atak’da sergiledikleri performansla seyirciyi büyülüyor.

 

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, yönetmenliğini Barış Dinçel’in yaptığı, başrollerini Devrim Yakut ve Bihter Dinçel’in paylaştığı “zamanda bir yolculuk” hikayesini anlatan “Manik Atak” seyirciden ilgi görmeye devam ediyor.

Çapkın rejisörden, ev hanımına, kuralcı babadan, jandarmaya, leopar kraliçesinden, öğrenciye, egoist oyuncudan, dansöz Nesrin Topkapı’ya kadar herkes bu oyunda!

Bihter Dinçel, “Manik Atak”da seyirciyi zamanda bir yolculuğa çıkıyoruz. O nedenle, hem Devrim’i, hem beni pek çok farklı karakterle sahnede görmek mümkün” dedi.

 

Oyun Programı:

12 Kasım Pazartesi KKM Gönül Ülkü Ve Gazanfer Özcan Sahnesi 20.30

22 Kasım Perşembe Mall Of İstanbul Moi Sahne 20.30

23 Kasım Cuma Artı Sahne Mecidiyeköy 20.30

28 Kasım Çarşamba Beşiktaş Kültür Merkezi 20.30

 

Oyunun Konusu :

Bu, tesadüfi bir karşılaşma değildi, planlıydı! Yeri, saati, sebebi belliydi. İki kadın! Kim olduklarını biliyorlardı ama henüz birbirlerini tanımıyorlardı. İkisi de tuhaf şeyler olabileceğini ihtimallerine dahil etmişti ama dakikalar ilerledikçe bu karşılaşmanın, sebebinden taşan, manik bir karnavala dönüşeceğini tahmin etmemişlerdi! Namlunun ucundaki o kadın mıydı, öbürü mü? Geçmiş miydi, yoksa gelecek mi?

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.