SON DAKİKA

Manik Atak’a Seyirciden Tam Not

Bu haber 25 Ekim 2018 - 23:40 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Başrollerini Devrim Yakut ve Bihter Dinçel’in paylaştığı bir zamanda yolculuk hikayesini anlatan Manik Atak’ın prömiyeri BKM’de gerçekleşti.

 

3 ay süren yoğun prova sürecinin ardından önceki akşam BKM sahnede seyirciyle buluşan Manik Atak izleyenlerden tam not aldı. Manik Atak’ın ilk gecesini izlemeye gelen Ozan Güven, Ahu Türkpençe, Yasemin Conka, Nazan Kesal, Günay Karacaoğlu, Bülent Emrah Parlak, Alper Kut, Kerem Fırtına, Hülya Gülşen Irmak-Naz Çağla Irmak, Çağrı Çıtanak, Mine Şenhuy Teber, Sevil Akı Saner, Selçuk Aydemir ve Burak Aksak gibi ünlü isimler, oyuncu arkadaşlarını yalnız bırakmadı.

Oyunun yazarı ve başrol oyuncusu Bihter Dinçel, “Manik Atak, Devrim’le ortak meselelerimizin zamanda yolculuğunu konu alıyor. Keyifli bir çalışma ortamıyla istediğimiz oyunu eğlenceli bir şekilde anlatıyoruz. Dinçel, “Çok yeni bir heyecan” olduğunu belirtirken, oyunun diğer başrol oyuncusu Devrim Yakut ise, “Bihter’le tesadüfü şekilde başlayan arkadaşlığımız ve bu sohbetlerde oluşan yaşanmışlıkların paylaşımıyla bir çok hikaye çıktı.

Bihter çok güzel bir kurgu yaptı ve üzerine hep beraber kattık ve kattık. Sonucundan çok memnun olduğumuz bir oyun oldu Manik Atak “ dedi.

 

Oyun Programı:

1 Kasım Perşembe Baba Sahne 20.30

12 Kasım Pazartesi Kkm Gönül Ülkü Ve Gazanfer Özcan Sahnesi 20.30

22 Kasım Perşembe Mall Of İstanbul Moi Sahne 20.30

23 Kasım Cuma Artı Sahne Mecidiyeköy 20.30

28 Kasım Çarşamba Beşiktaş Kültür Merkezi 20.30

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.