SON DAKİKA

Lil Kim’in Çağla yanılgısı

Bu haber 03 Temmuz 2019 - 1:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Dünyaca ünlü yıldız Lil Kim, Çağla Şıkel’in Rufat İsmayil defilesinde giydiği elbiseyi beğendi ve aldı.

 

Son olarak dünyaca ünlü yıldız Fantasia Taylor Bet Awards 2019’da Afffair Rufat İsmayil imzalı kostümü ve çizmeleri ile katılarak dünya basınında gecenin en şık yıldızı olarak işaret edilirken Azeri Türk Modacı Rufat İsmayil’ın “bu kostüm sizin vücut tipinize uygun değil” uyarılarını dikkate almayan ünlü yıldız Lil Kim ise gecenin en kötü giyinen yıldızı seçilerek dünya basınının da ilgi odağı oldu.

 

Rufat İsmayil: “2018 yılında yapmış olduğu koleksiyonunda yer alan bu tasarım ilk Çağla Şıkel tarafından defilemde giyildi LİL Kim’de bu elbiseyi Çağla’nın podyum fotoğraflarından beğendi ben Çağla’nın ünlü bir top model olduğunu ve bu elbisen için uzun boy ve iyi bir fizik gerektiğini anlatmama rağmen ısrarından vazgeçmeyerek elbiseyi giydi. Gecenin en çok konuşulan iki elbisesi de bana ait ama hayatımda ilk defa gecenin en şık kadını temsil ederken Lil Kim’in yanlış seçiminden dolayı en rüküş kadınını da temsil etmiş oldum. Her kadının kendi vücüt tipine göre kıyafet seçmesi gerektiğini söylerken herkes Çağla değil!” dedi.

1.2 milyon takipçili dünyaca ünlü moda blog ‘The Fashion İstastories’ Lil Kim ile Cağla Şikel’in fotoğrafını yan yana kullanarak karşılaştırma yaptı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.