SON DAKİKA

“L.O.L Simli 7 Sürpriz”: Işıl ışıl bebekler

Bu haber 12 Temmuz 2018 - 3:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

“L.O.L. Sürpriz” ürünleri, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de kız çocuklarının en sevdiği oyuncaklar arasında yer alıyor. Giochi Preziosi Türkiye’nin çocuklarla buluşturduğu “L.O.L. Sürpriz” serisinden, “L.O.L. Simli 7 Sürpriz” ve “L.O.L. İnci Sürpriz” ürünleri sıcak yaz günlerinde kızları çok eğlendirecek.

Kat kat açılan ambalajı ve içinden çıkan sürpriz bebeklerle kız çocuklarına eğlenceli bir oyuncak açım deneyimi yaşatan “L.O.L. Sürpriz” ürünleri, her geçen gün daha çok ilgi görüyor.

“L.O.L Simli 7 Sürpriz”: Işıl ışıl bebekler 

“L.O.L. Sürpriz” ürünlerinden “L.O.L Simli 7 Sürpriz”, gösterişli 12 karakter ve aksesuarları ile çocuklara hem eğlence hem de koleksiyon keyfi yaşatıyor. “L.O.L. Sürpriz” topunun etrafını saran katmanları açtıkça içindeki sürpriz bebeğe bir adım daha yaklaşılıyor. Her katmanda bebeğe ait birer ipucu veya aksesuar bulunuyor. Birbirinden sevimli bebeklerin ışıl ışıl simli halleri çocukları çok eğlendiriyor.

“L.O.L. İnci Sürpriz”: Sürprizlerle dolu kocaman bir L.O.L.

L.O.L. Sürpriz ailesinden sınırlı sayıda üretilen “L.O.L İnci Sürpriz” ise deniz kabuğu şeklinde kocaman paketi ve sürprizlerle dolu içeriğiyle bambaşka bir ürün açma deneyimi yaşatıyor. Çocuklar “L.O.L İnci Sürpriz” içerisindeki topları açtıklarında öncelikle bebeklerin kıyafetleri, ayakkabıları gibi aksesuarlarıyla karşılaşıyor. Daha sonra renkli mi renkli bir deniz kabuğu ortaya çıkıyor. Suda eriyen özel bir kaplaması olan bu deniz kabuğunun içinde ise hayranlarıyla buluşmayı bekleyen çok özel bir L.O.L. Bebek ve Minik L.O.L. Bebek bulunuyor.

Farklı, sürpriz özellikleri ve aksesuarları bulunan L.O.L. bebeklerinin paketlerini açmak, onları biriktirmek ve odalarının en güzel yerinde sergilemek kızlar için büyük neşe kaynağı. Kızlar L.O.L. bebekleriyle oynamaktan büyük keyif alıyor.

 

HİKMET AYDOĞAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.