SON DAKİKA

Kuş Yuvasında Yeni Yıla Özel Karma Resim Sergisi

Bu haber 17 Kasım 2018 - 0:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yaşam alanlarının ancak sanatla güzelleşeceğine ve sanatın insan ruhundaki iyileştirici gücüne inanan Bude Art and Architecture, 8 Aralık 2018 – 3 Ocak 2019 tarihleri arasında Yeni Yıl Karması düzenliyor.

 

Her ay farklı bir ressamın eserlerine ev sahipliği yapan Bude, yeni yıla girerken, yurt içi ve yurt dışında düzenlediği sergilerle adından söz ettiren ve kimi birer eğitmen olarak yeni sanatçıların yetişmesine katkıda bulunan 7 ressamın eserlerini bir araya getirerek, Bude Psikoterapi Merkezi’nde sanatseverlerle buluşturuyor.

Atilla Atala, Ayşen Engin, Eser Güray, Hatice Nalbant, İclal Erentürk Güçsav, Neşe Gümüşcüoğlu, Öznur Eren’in eserlerin yer aldığı sergiyi Osmanbey’deki Bude Terapi Merkezi’nde ziyaret edebilirsiniz.

Sanatın insan ruhuna iyi geldiğini ve biz fark etmeden de olsa hayatımızın her alanına dokunarak güzelleştirdiğini ifade eden Bude, sanatın herkes için ulaşılabilir olmasını sağlamaya çalışıyor. Zira ressam Öznur Eren’in de dediği gibi, “Yaşamı anlamak, algılamak, başa çıkmak, sevmek sanatla mümkün. Onun iyileştirici, yapıcı ve bilinçlendirici ışığını görebilmek, kişinin kendi dünyasını yaratmayı ve orada mutlu olmayı getirir.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.