SON DAKİKA

Kübra Can’dan Sezen Aksu şarkısına Cover

Bu haber 08 Eylül 2019 - 22:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sahne performanslarıyla tüm dikkatleri üzerine toplayan Kübra Can,  Sezen Aksu’nun söylediği, kendisinin de çok sevdiğini belirttiği ”Geçer” adlı şarkı için bir cover çalışması yaptı.

Sezen Aksu tarafından sözleri yazılan, Onno Tunç tarafından bestelenmiş olan ”Geçer” isimli şarkının yeni aranjesinde Bulut Baru’nun imzası yer alıyor.

Çıktığı her konserdeki performansının yanında enerjisinin de fazlasıyla yüksek olması sebebiyle dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Kübra Can, Cover şarkısıyla alakalı olarak devamlı ”çok fazla seviyorum” şeklindeki ifadelerle anlattığı Sezen Aksu’nun ‘Geçer’ isimli şarkısını kullanmayı tercih etmiş bir durumda.

Geçmiş olduğumuz dönem içerisinde iki değişik single çalışmasıyla müzik severlerle buluşmuş olan Kübra Can, başarılı aranjörler arasında yer alan Kerem Ökten ile çalışmıştı. Çıkarttığı birinci single çalışması Ajda Pekkan tarafından bir zamanlar seslendirilen ‘’Oyalama Beni’’ adlı cover olarak çıkarken, onun çıkmasından bir süre sonrasında ise Bulut Baru’nun yazmış olduğu yeni bir şarkıyla müzik severlerin karşısına çıkan genç şarkıcı bu defa ise yeni cover çalışmasını yapabilmek içinde aranjörlerden Bulut Baru ile çalışmayı tercih etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.