SON DAKİKA

Koyver Gitsin Filmi Ekibinden Sokak Hayvanları İçin Kampanya

Bu haber 09 Kasım 2018 - 23:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Koyver Gitsin filminin yapımcısı Bircan Film, filmin vizyona girdiği ilk hafta elde edilen bilet satış gelirinin bir bölümü açlıkla yaşam savaşı veren sokak hayvanlarına mama almak için bağışlanacak.

 

Filmin yapımcısı Bircan Film-Serkan Bircan’ın öncülüğünde başlatılan ve Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu (HAYKONFED) işbirliğiyle hayata geçirilen “#1BİLET1MAMA kampanyasıyla, filmin vizyona girdiği ilk hafta elde edilen bilet satış gelirinin bir bölümü, yurdun dört bir yanında açlıkla yaşam savaşı veren hayvan dostlarımıza mama olarak dönecek.

Koyver Gitsin filminin ilk olarak sosyal medyada başlattığı kampanya şimdiden büyük ilgi gördü. Birçok ünlü isim ve sosyal medya kullanıcısı #1BİLET1MAMA hashtag’iyle paylaştıkları videolarla kampanyaya destek veriyor.

Bircan Film ve HAYKONFED yetkilileri Koyver Gitsin filmi ile birlikte Bircan Film öncülüğünde başlayan bu kampanyanın, sinema sektöründe faaliyet gösteren yapım şirketleri tarafından da desteklenerek kampanyanın kalıcı bir şekilde devam edebileceğini belirtiyorlar.

Yönetmenliğini Kemal Danacı’nın üstlendiği, senaryosunu ise filmin başrol oyuncularından Ömer Gecü’nün kaleme aldığı “Koyver Gitsin”in konusu ise şöyle:

Genç bir adam olan Samet, sevdiği kadın ile evlenmenin hayalini kurar. Samet’in hayallerini gerçekleştirip, evlenebilmesi için gereken parayı bulması şarttır. Fakat önünde sadece 3 günü vardır. Talihsiz adam ya parayı bulacak ya da hayallerine veda edip aşkını kalbine gömecektir. Gereken parayı bulmak için ağabeyi olarak gördüğü Ferhat ile plan yapan Samet, başlarına geleceklerden bihaberdir. Hayatta tek güvendikleri insan olan Settar Hoca bile onları bu tehlikeli yolculuklarından alıkoyamaz. İhtiyaçları olan parayı bulmak için yola koyulan Samet ve Ferhat hayatlarının bu en uzun 3 gününde kendilerini birbirinden zor maceralar içerisinde bulurlar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.