SON DAKİKA

Komili, Effie’den ödülle döndü

Bu haber 11 Mayıs 2019 - 21:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bu yıl 11.sinin düzenlendiği Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nın kazananları Raffles Hotel’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

 

Toplamda 4 farklı kategorinin yer aldığı Effie’de, Temel Gıda Maddeleri ana kategorisinde yarışan Komili, “Gözümüz Gibi Bakıyoruz” reklam kampanyası ile gümüş ödüle layık görüldü.

 

140 yıldır “Gözümüz Gibi Bakıyoruz”

140. yılını yeni bir reklam filmiyle kutlayan Komili, “Gözümüz Gibi Bakıyoruz” kampanyasıyla, zeytinyağını yıllardır ne kadar büyük bir özenle ürettiklerinin altını çiziyor. Komili’nin “140 yıldır gözümüz gibi bakıyoruz” dediği reklam filminde, dede ve torunun katıldığı zeytin hasadı anlatılırken, kaliteli zeytinyağı için uzmanlar tarafından yapılan kontrolün önemi vurgulanıyor. ‘Ölmez ağaç’ denilen zeytin ağacının insanlığa armağanı zeytinyağını, 140 yıldır büyük özen ve titizlikle sofralara ulaştıran Komili, en üst düzey kalitesinin arkasında her aşamada uzmanlar tarafından yapılan kontrollerin olduğunu reklam kampanyasında tüketicilerine anlatıyor. Komili Türkiye Gıda Direktörü Erman Erol Temel Gıda Maddeleri Kategorisi’nde gümüş ödül aldıkları ‘Gözümüz Gibi Bakıyoruz’ kampanyasıyla ilgili şunları söyledi: ‘’Türkiye’de ilk defa bir reklam kampanyasıyla zeytinyağında kalitenin ne kadar önemli olduğuna dikkat çektik. Böylece tüketicileri her zaman iyi zeytinyağına ulaşmak için hangi soruları sorması gerektiği konusunda bilgilendirmek istedik. Başarılı sonuçlar aldığımız kampanyamız yeni dönemde de bu iletişim stratejisiyle devam edecek’’

Reklamcılar Derneği Başkanı Volkan İkiler’in jüri başkanlığını üstlendiği, toplamda 17 kişilik jürinin yer aldığı törende, reklam sektörünün en’leri ödüllendirildi. Effie Türkiye’de kampanyalar; sektörün önde gelen isimleri, akademisyenler ve profesyonel marka yöneticilerinin oluşturduğu 17 kişilik jüri tarafından değerlendirildi.

Hikmet AYDOĞAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.