SON DAKİKA

“Kaybedenler Kulübü Yolda” filminin gösterimi geliyor

Bu haber 02 Mart 2018 - 15:03 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İstiklal Caddesi’nin kalbinde yer alan Grand Pera Emek Sineması, gerçekleştirdiği konser, festival ve sergilerin yanı sıra önemli vizyon filmlerine de ev sahipliği yapıyor.

1.250 m2’lik fuaye alanı, 600 kişilik koltuk kapasitesiyle adından söz ettiren Emek Sineması, Grand Pera’nın büyülü ortamında seyircinin ilgiyle beklediği vizyon filmlerine yer vermeye devam ediyor. Emek Sineması, yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in yaptığı, oyunculuğunu ise ilgiyle takip edilen Ahmet Kural, Murat Cemcir ikilisinin üstlendiği “Ailecek Şaşkınız” filminin gösterimini 3 Mart Cumartesi günü, saat 16.00’da gerçekleştirecek.

Hemen ardından sırada, 17 Mart Cumartesi günü, saat 16.00’da, 2011’de gösterime giren “Kaybedenler Kulübü” filminin devamı niteliği taşıyan “Kaybedenler Kulübü Yolda” filminin gösterimi var.

Emek Sineması’nın tarihi atmosferinde, üstün ses ve görüntü teknolojisi konforunda bu iki filmi izlemek ve kendisine fark yaşatmak isteyen misafirlerimiz biletlerini biletiva ve İstiklal Caddesi Cinemo gişemizden temin edebilirler.

HİKMET AYDOĞAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.