SON DAKİKA

Kafalar Karışık’ın Basın Toplantısı Gerçekleşti

Bu haber 16 Kasım 2018 - 22:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yönetmenliğini Yücel Yolcu’nun üstlendiği, başrollerinde sosyal medya fenomenlerinin yer aldığı komedi filmi Kafalar Karışık’ın setinde önceki gün basın toplantısı gerçekleşti.

Filmin setinde önceki gün gerçekleşen basın toplantısında filmin oyuncularının yanı sıra konuk oyuncular Behzat Gerçeker, Samsun Demir, Derya Uluğ ve Ece Seçkin de basınla bir araya geldi. İlk kez bir film için kamera karşısına geçen ünlü isimler deneyimlerini basın mensuplarıyla paylaştı.

Behzat Gerçeker; “Samsun Demir’le ilk deneyimimiz. Biz de çok heyecanlıyız. Film nasıl olacak, çok merak ediyoruz. İnşallah çok güzel olacak çünkü özel isimler, yenilikçi genç arkadaşlar, benim için de çok kıymetli olan müzisyen arkadaşlarımız bu filmde bir araya geldi. İnşallah güzel bir iş olacak.”

Samsun Demir; ” YouTube başka bir dünya. Biz de müzik dünyasındanız. Bir araya gelelim, birlikte sinerji yaratalım dedik. Güzel bir filmde birlikteyiz. Kafalar grubunu zaten tanıyorduk, severek izliyorduk. Şimdi de filmde birlikteyiz. Çok mutluyum.”

Derya Uluğ; “Çekimler sırasında hiç zorlanmadık. Filmin devamının da olacağını düşünüyorum. Üç tane pırlanta gibi, insanları güldüren gençler bir arada. Bu zamanda kaliteli film yapmak çok kıymetli. Biz de güzel bir anı bırakmış olacağız. Ben girdiğim yere ayağımı sürürüm ve gittiğim yer kalabalıklaşır bir anda. İnşallah aynısı film içinde geçerli olur ”

Ece Seçkin; ” Güzel bir proje, burada olduğumuz için çok mutluyuz. Oyuncu sayılmayız, umarım filme bizim için anı sayılabilecek bir renk katarız. İnşallah arkadaşlarımıza uğur getiririz. ”

 

Atakan Özyurt: Çok Çalıştık Daha da Çalışacağız

2015 yılında kurdukları  “Kafalar” grubuyla YouTube’da yayınladıkları kendilerine has videolarla milyonlara ulaşan Bilal Hancı, Fatih Yasin ve Atakan Özyurt ‘un ilk sinema filmi ‘Kafalar Karışık’  7 Aralık’ta vizyona giriyor.

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Kafalar grubu, ilk filmlerini anlattıkları basın toplantısında oldukça heyecanlıydı. Sözü ilk alan Bilal Hancı “çekim sürecini şöyle anlattı; İlk filmimiz çok heyecanlıyız. Çok güzel bir kadroyla filmimizi çektik. Hemen hemen her gün harika isimlerle bir araya geliyoruz. Bugün de yine efsane isimlerle bir aradayız, onlarla heyecanımızı paylaşıyoruz. Güzel gidiyor her şey. Sonuçta inşallah hayırlı olacak.” dedi.

Fatih Yasin; “Filmimiz ilk defa YouTuberların yaptığı film olarak algılanıyor. Bu bizi çok mutlu etti. Hikayemiz de şu; Atakan bir kıza aşık. Kızın dedesi biraz zorluk çıkartıyor. Gerisi sinemalarda” sözleriyle Karafalar Karışık’ı özetledi.

Atakan Özyurt ise; “Kafalar Karışık için çok heyecanlıyız. Çok çalıştık, daha da çok çalışacağız” dedi.

Filmde Atakan’ın sevdiği kız olan Buse karakterine hayat veren Feride Hilal Akın da filme dahil olma sürecini anlattı “Bu filmde yer almayı çok istedim. Projeye girmek için canla başla çalıştım. Kafalar Karışık çok güzel bir hikayeye sahip. Oyuncular sayesinde de filmde inanılmaz bir şenlik var. Çekimler kahkahayla geçiyor, bazen gülmekten oynayamıyorum.”

 

Muharrem ERDEMİR

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.