SON DAKİKA

Kadıköy’de 7 Mekanda 13 Farklı Performans Tek bilet 28 Nisan

Bu haber 25 Nisan 2018 - 13:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Burn Energy Drink’in katkılarıyla 28 Nisan Cumartesi gecesi gerçekleşecek olan Burn X Kadıköyetkinliği, müzikseverleri 7 farklı mekanda 13 DJ ile buluşturacak

Burn Energy Drink 28 Nisan Cumartesi akşamı Kadıköy’ün birbirinden güzide mekanları Dunia, Hera, Karga, NYX, Punch, Stereogun veWunder‘de müzik severleri ağırlayacak. Tek biletle 7 ayrı mekana giriş-çıkış yapabileceğiniz ve farklı DJ’lerin performanslarını dinleyebileceğiniz bu mini-festival deneyimi için takviminizi şimdiden ayarlayın. Mekanlar arasında rahatça dolaşmak ve doyasıya dans edebilmek için en rahat ayakkabılarınızı giymeniz öneriliyoruz.

Peki kim nerde mi çalacak, hazır mısınız?

Burn X Kadıköy 18:00’de İlker Aksungar’ın Wunder’deki performansı ile başlıyor. Devamı eşzamanlı performanslar ile gerçekleşecek Burn X Kadıköy’ün Kadife Sokak’ta yer alan diğer durakları arasında yer alan Dunia’nın merdivenlerini çıktığınızda kabinde sizleri karşılayacak isimler Utkanjve NofrostJust Dve Evrim de Evrim’in elektronik müziği eşliğinde dansa davet eden Hera’nın komşusu Karga’da ise Bachve Servusmüzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatmak için hazır olacaklar. Yorulmak yok seçenek çok! NYX, festival tadındaki bu özel gecede Discologve Kozmonotosman’a ev sahipliği yapacak, saykodelik tınılarla geceye çok farklı lezzetler katacakları kesin. Punch’ın mikserlerinin başında Furkan Kurtve Procomboses sisteminden maksimum verim almak için sihirli parmaklarını konuşturacaklar.Ghetto Daysve Radyo Modyanise Stereogun’ın duvarlarında yankılanarak iz bırakacak. Tatlı bir bahar gecesi Kadıköy’den daha ne beklenebilir ki?

Türkiye’de ve dünyada elektronik müziğe yön veren Burn Enerji İçeceğinin birbirinden eğlenceli etkinliklerinden haberdar olmak ve hiçbirini kaçırmamak için sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın.

HİKMET AYDOĞAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.