SON DAKİKA

İkinci CarNext.com merkezi İzmir’de açıldı

Bu haber 03 Ağustos 2019 - 23:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İkinci el araçların sunulduğu CarNext.com, Türkiye’deki ikinci konsept showroomunu İstanbul’un ardından İzmir Gaziemir’de hizmete açtı.

 

Hizmet olarak araç, filo kiralama ve ikinci el pazarlarında dünya lideri olan LeasePlan, güvenilir ikinci el araç satış ve uzun dönem kiralama platformu CarNext.com’a yatırım yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda, ilk CarNext.com showroom konseptini geçtiğimiz yıl İstanbul Acıbadem’de hayata geçiren LeasePlan, yeni showroomunu İzmir Gaziemir’de açtı. Talep doğrultusunda o an fiziksel olarak showroomda yer almayan ama internet sitesinde yayınlanan araçlar da getirilebilecek. Açılışa özel olarak Ağustos ayı sonuna kadar ikinci el aracını CarNext.com İzmir Showroomu’ndan alan kişilere, 250 TL tutarında yakıt kartı hediye edilecek.

 

“Yeni showroomlar açmayı planlıyoruz”

CarNext.com’da sunulan yüksek kaliteli ve genç araçları yerinde görmek isteyenlere özel olarak tasarlanan showroom konseptinin, otomobil kullanıcıları tarafından sevilen bir satış sistemi haline geldiğini belirten LeasePlan Türkiye Genel Müdürü Türkay Oktay, “CarNext.com’da showroom yatırımlarımızla güçlenmeye devam ediyoruz. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler çok olumlu. CarNext.com yeni bir marka olmasına rağmen kaliteli ikinci el araçlara yüksek bir talep olduğunu görüyoruz. Güçlü ve yenilikçi dijital alt yapımızın yanında, İstanbul’un ardından İzmir’de açtığımız yeni tesisimiz ile markamızın yapısını güçlendirmeye ve müşterilerimize geniş yelpazede kaliteli araçlar sunmaya devam edeceğiz” dedi.

 

CarNext.com’dan seç, showrooma gelsin

Sunulan tüm ikinci el araçların tüm bakım geçmişi ve bilgilerinin şeffaf bir şekilde yer aldığı CarNext.com, 14 gün içerisinde iade garantisi ve herkes için sabit fiyat sunmasıyla ikinci ele yepyeni bir soluk getiriyor. Bununla beraber internet sitesi üzerinden beğendiği bir aracı yakından görmek isteyen kullanıcılar, İstanbul veya İzmir’deki showroomlara ilgilendikleri aracın transfer edilmesini isteyebiliyor. Öte yandan stokta bulunmayan bir ikinci el araç için internet sitesi üzerinden talep oluşturulup, araç stoklara girdiği anda da doğrudan bildirim alınabiliyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.