SON DAKİKA

IKIGAI KİTABININ YAZARI FRANCESC MİRALLES D&R’DA OKURLARIYLA BULUŞTU

Bu haber 11 Mayıs 2018 - 13:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Dünyada çok satanlar listesinde uzun süredir yer alan Ikigai kitabının yazarı Francesc Miralles D&R Zorlu’da gerçekleşen imza gününde okurların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Dünyaca ünlü yazar Francesc MirallesJaponlara göre uzun, anlamlı ve mutlu yaşamın sırrını anlatan çok satan kitabıIkigai’nin D&R Zorlu’da düzenlenenimza gününde okurlarıyla bir araya geldi.

Japonca kökenli “iki”; yaşam, hayat anlamına gelen ve “gai”etki,sebep, yarar birleşiminden ortaya çıkan “yaşama sebebi” ikigai kitabı Japonların mutlu yaşam sırlarını, herkesin bir ikigaisi olduğuna inandığını, her sabah yataktan kalkmaları için bir sebepleri olduğunu anlatıyor. Japonlar’ınikigai felsefesinden yola çıkarak ve aynı isimle piyasaya çıkartılan kitap aceleci davranmamanızı, hayat gayenizi keşfetmenizi, ilişkilerinizi canlandırmanızı ve kendinizi tutkularınıza adamanızı sağlayan bir rehber niteliğinde.

D&R Zorlu’da gerçekleşen imza gününde yazarın sevenleri uzun kuyruklar oluşturdu.Frances Miralles, mutlu yaşamın sırlarını anlattığı kitabını imzalarken kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenleri de kırmadı.

HİKMET AYDOĞAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.