SON DAKİKA

I. BAŞKENT MODA FESTİVALİ AÇILIYOR

Bu haber 11 Ocak 2018 - 11:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Moda dünyasında her geçen gün muhafazakâr giyim popülerliği artıyor. Yepyeni tasarımların pek çok farklı kombinlerle modern zamana uygun olarak, birbirinden şık, albenisi olan tekstil ürünleri oldukça ilgi görüyor. Ankara’da bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan I. Başkent Moda Festival’i 70’den fazla seçkin markanın ürünlerini bir araya getiriyor. Tasarımcılar, sanatçılar, psikologlar, bloggerlar, yazarlar, instagram fenomenleri ve bürokrasi dâhil olmak üzere, birçok kişiye ev sahipliği yapacak olan Başkent Moda Festival’in ilki, ünlü Marka ve Stil danışmanı Türkan Eraslankılıç koordinatörlüğünde 26-27-28 Ocak 2018 tarihleri arasında Meyra Palace Hotel’de düzenlenecek.

26-27-28 Ocak 2018 tarihleri arasında, ziyaretçilere açık olacak olan festivale, ücretsiz ulaşım imkânı ile katılım sağlanabiliyor. Ziyaretçilere ücretsiz Hint kınası yapılacak, konser ve söyleşilerle devam edecek olan festival, üç gün boyunca kadınların hayatını kolaylaştırmak adına ücretsiz çocuk oyun alanlarını hizmete sunacak.

Katılımcılar için ticari ve sosyal anlamda işbirliği imkânına kavuşacaklarını belirten I. Başkent Moda Festival’i Genel Koordinatörü Türkan Eraslankılıç: “Giyimden aksesuara, ev tekstilinden geleneksel sanatlara, Türk mutfağından dekorasyona kadar, birçok farklı sektördeki firmaları bir araya getiriyoruz. Festivalimiz, yediden yetmişe, herkese ve her statüdeki insana hitap ediyor. Festivalimiz kaliteli olduğu kadar hesaplı ürün seçenekleriyle de göz dolduruyor. Ankara Mutlu Yuva ve Yaşam Derneğinin de katıldığı festivalde, yetim ve korunmaya muhtaç çocuklara da destek veriyoruz. Festivalimiz gerek katılımcılarıyla, gerek ziyaretçileriyle hepimizin ortak duygu, düşünce ve kültür değerleridir“ dedi.

Hikmet Aydoğan

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.