SON DAKİKA

“I Am You” Filminin Çekimleri Tamamlandı

Bu haber 20 Şubat 2018 - 8:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yapımcılığını Lawrence Bender  yaptığı yönetmenliğini Amerikalı yönetmen Sonia Nassery Cole  yönettiği “I Am You” filmminin oyuncu kadrosunda  Defene Kayalar ,Cansu Tosun,Hakan Aydın,Damla Sönmez ,Ali Aksöz,Kaan Songun Ushan Çakır,Defne Samyeli gibi oyuncuların oynadığı sinema filmi “I Am You’unçekimleri İstanbulda tamamlandı.

 “I Am You “ adlı yapancı yapım filmin Dünyadaki Mülteçi sorununu anlatan filmde oynayan başarılı oyuncu Hakan Aydın filmde Kamal karakterine hayat verdi. Filmde ( Nazo) Cansu Tosun’un babasını oynayan Hakan Aydın filmin yönetmeni Sonia Nassery Cole iyi anlaştığını hiç yabancılık çekmediğini, kendisiyle ile çalışmış olmanın kendisi için çok büyük şans olduğunu film setinde kendisinden çok şeyler öğrendiğini dile getirdi.

Filmin çekimleri bittikten sonra oyuncu  Hakan Aydın ile olan dostluğu devam eden yönetmen Sonia Nassery Cole  boş zamanlarını İstanbul’u gezerek ve Türk yemeklerinin tadarak geçiriyor

Yurt dışında bir çok film festivallerine katılacak olan “I Am You” filmi Eyül ayında da Türkiyede sinema severlerlede buluşacak.

Hikmet Aydoğan

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.