SON DAKİKA

Huawei, IMS Dünya Forumu’nda iki ödül kazandı

Bu haber 27 Nisan 2018 - 23:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Huawei IMS çözümü, geniş bantlı ve dar bantlı, sabit ve mobil tüm ağların IMS’e erişimini destekleyerek, IP tabanlı çoklu ortam hizmetleri sağlamak için taşıyıcıların entegre bir ağ oluşturmasına yardımcı oluyor. Huawei, Cloud Native konseptine dayalı olarak, esnek, güçlü, verimli ve çevik bir bulut tabanlı ağ mimarisi oluşturuyor; B2C, B2B ve B2B2C pazarları için en kapsamlı hizmet portföyünü sağlıyor ve 5G çağında çeşitli endüstri uygulamalarına dönük çevik ve akıllı bir ağ altyapısı oluşturmak için Vo5G evrimininin desteklenmesi yönünde liderliği üstleniyor.

Huawei, yenilikçi teknolojiler ile katma değer yaratıyor

Huawei Vo5G ve IMS çözümlerinin sektörde kabul görmesinden memnuniyet duyduklarını ifade eden Huawei Bulut İletişimi Ürün Hattı Başkan Yardımcısı Zhao Yue, “Uzun yıllar boyunca kendimizi, 7 milyar insandan-insana ses bağlantısını, 20 milyar insandan-insana ve insanlarla nesneler arasında gerçek zamanlı ses bağlantısına doğru gelişimi gerçeğe dönüştürmeye adadık. İş inovasyonu, teknik mimari ve gelişim stratejilerine dönük elimizden gelen çabayı göstermeye devam edeceğiz ve müşterilerimize sürekli olarak katma değer yaratacağız.” dedi.

En iyi 5G gerçek zamanlı iletişim geliştirme stratejisi

Huawei Vo5G çözümü, gerçek zamanlı ses ve görüntü iletişiminin 4G’den 5G’ye sorunsuz bir şekilde geçişini, bireysel iletişim deneyimini geliştirmeyi ve sektörel iletişim gereksinimlerini dinamik bir şekilde karşılamayı amaçlıyor. Huawei, 5G gerçek zamanlı iletişimin ticari kullanımının gerçekleşmesinde büyük katkılar sunuyor. Huawei, 5G çağında gerçek zamanlı iletişim için ağ mimarisi geliştirilmesine yönelik önerilerde bulunurken, çalışmalarına devam ediyor.

Editöre not: Huawei, 145 VoLTE ağı da dahil olmak üzere dünya çapında 380’den fazla ticari IMS ihalesi almış ve 200 milyarı aşkın aboneye HD ses ve video iletişim hizmeti götürmüştür. Huawei, dünyanın en büyük VoLTE ağını kurmak için China Mobile ile birlikte çalıştı ve P3 denemelerinde 70’ten fazla ülkeden rakiplerini geride bırakarak İsviçreli Taşıyıcı Sunrise’ın üstün kaliteli VoLTE ağlarını kurmasına yardımcı oldu.

HİKMET AYDOĞAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.