SON DAKİKA

Hedefim Sensin’den bol kahkahalı gala

Bu haber 28 Kasım 2018 - 23:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Başrollerini Ata Demirer ve Demet Akbağ’ın paylaştığı 30 Kasım’da vizyona girecek olan Hedefim Sensin ilk kez seyircisiyle buluştu. 

Sinemaseverlerin dört gözle beklediği filmin galasına Yılmaz Erdoğan, Ali Sunal ve Nazlı Kurbanzade, Ayten Kaçar, Cenk Demirer, Sedef İybar, Göksel, Kubat, Nilgün Belgün, Taşkın Sabah, Nevra Serezli, Yosi Mizrahi, Pelin Öztekin, Buket Aydın,  Oya Başar, Gökçe, Pelin Körmükçü, Çok Güzel Hareketler 2 Ekibi, Ercan Saatçi, Salih Kalyon, Hüseyin Avni Danyal, Merve Sevi, Taşkın Sabah, Alpay Erdem gibi ünlü isimler filmi ilk izleyenler arasındaydı.

Kuzey Ege’nin muhteşem doğasını Ata Demirer’in eğlenceli kaleminden izleyen seyirciler, sinema salonlarını kahkahalarıyla doldurdu.

Heyecanı gözlerinden okunan ekip, film gösteriminden önce basınla buluştu. Yönetmen Kıvanç Baruönü, Ata Demirer, Gonca Vuslateri, İlker Aksum, Erkan Can, Hakan Salınmış, Hande Dane, Ayten Uncuoğlu, Zeynep Alkan ve Bilge Yenigül basın mensupları ile heyecanlarını paylaştı.

 

Ata Demirer: Zekeriya Taştan Eniştem Olsun İsterdim

Demirer; “Her seferinde düğünümüz varmış gibi hissediyorum. Çok zor bir işti. 8 hafta sürdü çekimlerimiz. Güney Doğulu bir karakter Zekeriya Taştan’ı canlandırıyorum bu sefer. Bu karakterin bizi götürmesi gereken yer eğlence ve Zekeriya Taştan götürebilecek vasıflara sahip. Ben bu karakter eniştem olsun isterdim, çok tatlı bir enişte olurdu” diyerek herkesi güldürdü.

 

Demet Akbağ: “Herkesin İçi Isınsın, Filme Gelip Gülsünler”

Akbağ; “Kadromuzu daha da genişleterek çok eğlenceli, çok sempatik ve çok güzel bir coğrafyada film çektik. Malumunuz Kuzey Ege’deydik. Bu sefer Gökçeada’yı keşfettik Herkesin içi ısınsın, filme gelip gülsünler” dedi.

 

Kıvanç Baruönü: “Çok Usta İnsanlarla Çalıştım”

Baruönü; “Kadroya baktığınız zaman setin en keyiflisi bendim. Heyecanla Cuma (30 Kasım) gününü bekliyoruz, çünkü film asıl sahibiyle vizyona girince buluşacak. Çok usta insanlarla çalıştım ve keyfini sürdüm.

Gonca Vuslateri: “Bu Film Bana Doğum Günü Hediyesi”

Vuslateri; “Başta Ata Demirer ve Demet Akbağ olmak üzere filmdeki birçok oyuncuyla ilk filmimiz. Harika bir Eylül Ekim ayı geçirdim. 2 Eylül’de doğum günümde başladım sete, bana da şahane bir doğum günü hediyesi oldu” cümlelerini kurdu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.