SON DAKİKA

Rapçi Gökhan Akça, Sevenler şarkısıyla hızlı bir yükselişe geçti.

Rap dünyasında, yerine sağlam adımlarla oluşturan genç isim, sevenler şarkısını ‘’Zeus Kabadayı’’ yönetmenliğinde taçlandırdı.  15 milyon seyirci kitlesinin beğenisine sunduğu ‘’Sevenler’’ şarkısının klibi Türkiye’nin en büyük izlenen kanalı Netd kanalında, büyük bir ilgiyle yükselişe devam ediyor.

‘’Sevenler’’ şarkısından sonra yayınlayacağı 2 single çalışmasının da hazırlıklarına devam eden sanatçı, ilerleyen zamanlarda yıldız isimlerle karma bir albüme imza atmaya hazırlanıyor.

Sözlerinde gerçeği anlattığını ifade eden sanatçı, başarı elde etmiş olan Joker, Allame gibi isimlerin rap müziğinde başarı elde etmiş sanatçı olduğunu ifade ederek beğenisini dile getirdi.

 

‘’Son zamanlarda Aranan Kan, Rap‘’

Araç sürerken şarkısının sözlerini belirlediğini söyleyen ‘’Akça’’ hislerim, şarkılarımı belirliyor, rap müziği melodisi yüksek ve enerjili bir tür. Hislerle bütünleştiğinde, rap sevmeyen bile kendisini o şarkıda bulabiliyor. İnsanlar Teknolojinin gelişmesiyle farklı arayışlarla girdi, sürekli duydukları melodilerden kelimelerden, aynı ifade ediş şekillerinden sıkıldığını fark etti. Rap tam olarak bu noktada aranan kan oldu diyebiliriz ‘’dedi.

BU VIDEOLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.