SON DAKİKA

“GERÇEK KESİT” GERİ DÖNÜYOR!

Bu haber 09 Mart 2018 - 22:40 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bir döneme damga vuran gerçek hikayelerden uyarlanan televizyon programı Gerçek Kesit, Onur Ünlü imzasıyla sinema filmi oldu.

Yönetmenliğini Onur Ünlü’nün, senaryosunu Cahit Kaşıkçılar’ın kaleme aldığı gerilim-komedi filmi “Gerçek Kesit: Manyak” 23 Mart’ta vizyona giriyor.

“GERÇEK KESİT:MANYAK” GELİYOR!

“Gerçek Kesit:Manyak”ın başrolünde Gerçek Kesit yapımında Sarı Bıyık karakterini canlandıran ve bir çok bölümün senaryosunu yazmış olan Cahit Kaşıkçılar rol alıyor. 90’lı yılların efsane yapımı, yıllar sonra yine Cahit Kaşıkçılar’ın senaryosuyla ve Onur Ünlü’nün gözünden beyazperdede seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Çekimleri İstanbul’da gerçekleşen film, meraklıları tarafından şimdiden büyük bir heyecanla bekleniyor.

Gerçek Kesit: Manyak Hikaye: Belediyede temizlik hizmetlerinde görevli olan Rıza, annesine son derece düşkündür. Bu düşkünlüğü, çok istemesine rağmen evlenip bir yuva kurmasına da mani oluyordur. Karşı apartmana taşınan Serpil adlı çocuklu ve dul bir kadının hayatına girmesiyle, Rıza’nın evlilik hayalleri yeniden alevlenir, fakat bir yandan da suçluluk duygusu gittikçe artıyordur. Öyle ki, bir süre sonra gerçek hayatla bağı iyice kopmaya, annesine daha da bağlanmaya başlar. Rıza artık annesinin öldüğünün bile farkında olmadan onunla yaşamaya devam ediyor, bir yandan da umutsuzca Serpil’le ilişki kurmaya çalışıyordur. Olaylar gelişir…

Yapım: Mor Koyun
Vizyon Tarihi: 23 Mart 2018
Yönetmen: Onur Ünlü
Senaryo:  Cahit Kaşıkçılar

Görüntü Yönetmeni: Vedat Özdemir

Yardımcı Yönetmen: Elif Reis

Sanat Yönetmeni: Hamza Yılmaz

Oyuncular:Cahit Kaşıkçılar, Emel Emir, Fatma Pazvant, Mehmet Vanlıoğlu, Erdal Parmaksız, Zehra Sözügüzel, Mesut Hakyemez, Berat Demireğer, Ufuk Durmaz, Çetin Altındal, Fatih Yıldızgül, Ayca Öztürk

 

 


Muharrem  ERDEMİR

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.