SON DAKİKA

General Harrington Karakterini Tim Seyfi Canlandıracak

Bu haber 02 Kasım 2018 - 22:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Fenerbahçe ve Kurtuluş Savaşı Filmi’nin yönetmeni Murat Şeker, filmde General Harrington karakterini Tim Seyfi’nin canlandıracağını açıkladı.

 

Emir Kusturica, Hal Hartley, Fatih Akın ve Tony Gatliff gibi Avrupa sinemasının önde gelen yönetmenleriyle 100’den fazla filmde oynayan Tim Seyfi son olarak Avusturya Devlet Televizyonunun belgeselinde Atatürk’ü canlandırdı. Avrupa da çok tanınan Türk oyuncu Tim Seyfi, yönetmenliğini Murat Şeker’in yapacağı yeni projesinde General Harrington rolüyle, başrollerden biri oldu.

Harrington Kupası ve Fenerbahçe’nin Kurtuluş Savaşı günlerindeki mücadelesini beyaz perdeye aktaracak olan Murat Şeker, “Tim Seyfi çok donanımlı bir oyuncu. Daha önce “Aşk Tutulması”, “2 Süper Film Birden” ve “Çakallarla Dans 4”te birlikte çalıştık. Henüz adını belirlemediğimiz yeni projemizde General Harrington rolü için tereddütsüz aklımdaki tek isim Tim Seyfi’ydi.” dedi.

1918 – 1923 yılları arasında Fenerbahçe’nin süper güçlere karşı Kuvayi Milliye’yi destekleyen mücadelesinin anlatılacağı filmin senaryo çalışmaları devam ediyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.