SON DAKİKA

GASTRONOMİ DÜNYASININ ÜNLÜ İSİMLERİ AKRA’DA

Bu haber 30 Ocak 2018 - 15:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Deneyim ve duygulara dayanan yeni nesil otelcilik konsepti Urban Social ile konuklarının kalbine dokunmaya devam eden Akra, Akra Talks kapsamında 30 Ocak Salı günü Hazer Amani & Nedim Atilla’yı ağırlayarak, bir kez daha misafirlerinin kalbine dokunacak.

Turizm sektöründe ülkemizin en itibarlı üç otelinden biri seçilen Barut otellerinin en önemli halkalarından Akra, yapıldığı ilk günden bu yana ilgiyle takip edilen Akra Talks söyleşileri kapsamında 30 Ocak 2018 Salı günü saat 18.00’de İran asıllı ünlü Türk şef Hazer Amani ve Slow Food hareketinin Türkiye’deki kurucu liderlerinden Egeli yemek araştırmacısı gazeteci Nedim Atilla’yı ağırlayacak.

Akra’nın, Slow Food Antalya ve Antalya Tanıtım Vakfı (ATAV) işbirliğinde gerçekleştireceği bu keyifli söyleşide “Türkiye’de Yerel Gastronomiye Yön Verenler” teması ele alınacak. Gastronomi dünyasının ünlü isimleri Hazer Amani & Nedim Atilla kendisine sıkça sorulan soruların cevaplarını da misafirlerle paylaşma fırsatı bulacaklar.

Kapıdan girdikleri andan itibaren otelin deneyimli ekibi tarafından kalplere dokunan sıcak bir gülümseme ile karşılanacak konuklar, touch kodu eşliğinde çıkacakları bu eşsiz yolculuğu ise keşfe dönüştürme fırsatı yakalayacaklar.

HİKMET AYDOĞAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.