SON DAKİKA

Fox & Charm, “Bad Habits” Şarkısının Video Klibiyle ile Yeniden Müzik Sahnesinde!

Bu haber 08 Aralık 2017 - 15:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Onur Türkiz Karakurt’un, İstanbul’dan Mexico City’ye küresel bir tekila markası ile çalışmak üzere taşınıp, ses mühendisi Diego Aguirre Cruzaley ile bir araya gelmesi ile hikayesine başlayan electro-pop grubu Fox & Charm, yumuşak vokalleri, neşeli ve güçlü vuruşlarla harmanlayarak dansa davet eden çalışmalarıyla müzik dünyasına merhaba dedi.

İkiliden gelen ilk single “Fire In Me”, sevginin acı tarafını hissettiren, bir o kadar yatıştırıcı ve sade melodilere sahip başarılı bir single olarak müzik dünyasının dikkatini çekti. Müzikseverler tarafından oldukça beğenilen ve dünya çapında birçok playlistte kendisine yer edinen çalışma sonrası grup yeni bir single için çalışmalara başladı.

Sıkı bir stüdyo dönemi sonrası Fox & Charm, “Bad Habits” ile geri döndü. Şarkı sözlerinin hüzünlü hikayesini tamamlayan tropik ve harmonik melodiler ile hareketlenen “Fire In Me” sonrası grubun iddiasını kanıtlar nitelikte.

Grup, “Bad Habits” şarkısı için yükselişteki bir diğer Meksikalı Indie-Pop grubu Rubytates ile işbirliği yaptı.

Bugün itibariyle YouTube’da ve müzik kanallarında yayına giren klip ise grubun uzun süredir ortak çalıştığı ve “Fire In Me” video klibinin de arkasındaki başarılı yönetmen Jorge Alduncin’ın eseri olarak karşımıza çıkıyor. Mizah dolu, bir o kadar eğlenceli bir gençlik partisinin hikayesini izleyeceğimiz klip Meksika’da çekildi

Bad Habits Video Klip

https://www.youtube.com/watch?v=YGKQakCZBcc

 

Hikmet Aydoğan

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.