SON DAKİKA

Fotoğraf Dergisi yeni sayısı yayında!

Bu haber 07 Aralık 2017 - 22:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

23. yılına giren Türkiye’nin en köklü fotoğraf yayını Fotoğraf Dergisi’nin yeni sayısı yayınlandı.

1995 yılından beri iki ayda bir çıkan, ülkemizin en eski fotoğraf yayını olan Fotoğraf Dergisi’nin 136. sayısı (Aralık 2017-Ocak 2018) yayınlandı. 2017 yılı başından itibaren daha fazla fotoğraf severe ulaşmak için sadece e-dergi olarak hazırlanan Fotoğraf Dergisi’ni “Dergilik”, “Magzter” ve Apple AppStore kendi uygulamasıyla tamamen ücretsiz olarak okuyabilirsiniz.

Konusunda uzman, akademisyen, profesyonel fotoğrafçı ve editörlerden oluşan 20 yazarı ile ülkemizin en iyi ve en çok okunan fotoğraf yayını olan Fotoğraf Dergisi içerisinde her seviyedeki fotoğraf severler için özel içerikler yer alıyor.

Yayın Yönetmenliğini Ömer Serkan Bakır’ın yaptığı Fotoğraf Dergisi 136. sayısı yazar kadrosu şu isimlerden oluşuyor: Ali Şenel, Cenk Gençdiş, Prof. Ergün Turan, Faruk Akbaş, Gökhan Korkmazgil, Prof. Güler Ertan, Gültekin Çizgen, İbrahim Zaman, Lütfi Özgünaydın, Prof. Mehmet Bayhan, Mehmet Ömür, Merih Akoğul, Nadir Ede, Nezihi Gözen, Prof. Oktay Çolak, Ömer Serkan Bakır, Pelin Ulca, Serhan Serter, Tekin Ertuğ, Volkan Yetilmezer.

Sergiler, haberler, fotoğraf yarışmaları, ürün incelemeleri, portfolyo, dosya konuları, fotoğraf kitapları, pratik öneriler, fotoğraf ekipmanları, görüntü işleme yazılımları, gezi fotoğrafçılığı, doğa ve yaban hayat fotoğrafçılığı, etkili portre fotoğrafı için tavsiyeler, mobil fotoğrafçılık gibi pek çok konuda içerik sunan Fotoğraf Dergisi, e-dergi olarak akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlardan ücretsiz okunabiliyor.

Fotoğraf Dergisi’ni indirmek/okumak için…

Fotoğraf Dergisi’ni akıllı telefon ve tabletlerinize “Dergilik” ve “Magzter”uygulamalarından ücretsiz indirebilirsiniz.

HİKMET AYDOĞAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.