SON DAKİKA

Katlanır Çatı Merdivenleri

Artık çok daha fazla kullanmak istediğiniz, eski halinden memnun olmadığınız ve yenilemek istediğiniz çatı katları için birçok dekoratif çözüm sizleri beklemektedir. Restore edilen ya da yeni yapılan birçok yapıda bulunan çatı veya tavan arası bölümleri evlerde artık çok daha özen gösterilen yerler haline gelmiştir.

Gelişen dekorasyon sektörü bu gibi yerleri mükemmel yaşam alanlarına dönüştürmek için yepyeni ürünler tasarlamaktadır. Daha fazla aydınlık ve manzara sunan geniş, döndürülebilir pencereler, kolayca kapanıp açılan merdivenler, köşe ve boşluklara uygun eşya tasarımları çatı katlarını renklendirmek için ideal çözümler arasındadır.

Çatı katlarında ya da tavan bölümlerinde şık bir görünüm elde etmek isteyenler önce işin başından başlayıp, çatıları için doğru çatı merdiveni modelini seçmelidir. Yeni nesil çatı merdivenleri normal merdivenlere göre birçok avantajın bir arada bulunduğu merdiven türleridir. Size yer açan, kolay eskimeyen, yer kaplamayan ve hatta gerektiğinde göz önünden kaldırılan bu merdivenler farklı malzemelerden üretilerek evinizin şekliyle bir bütünlük oluştururlar.

Firma Yetkilisi Özkan Demircan
Yetkili Telefon 0533 466 23 90
Telefon 0535 356 37 25
Faks
Web Sitesi http://www.katlanircatimerdiveni.com
E-Posta ayturkmimarlik@gmail.com
Firma Adresi Ahmet Yesevi Mahallesi Çamlık Caddesi Sema Sokak No:9 Sultanbeyli / İstanbul
İl / İlçe İstanbul
Sektörler Bilişim
Bu firma 18 Nisan 2018 - 8:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

SON EKLENEN FİRMALAR