SON DAKİKA

FEST Program 2018/I Çıktı!

Bu haber 18 Şubat 2018 - 18:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

FEST Travel yeni yıla yeni heyecanlarla girdi. Yaklaşık otuz yıldır basılı olarak FEST Gezginlerine ulaştırdığımız dönemsel programlarımızı artık sanal ortamda ileteceğiz. Daha yeşil bir çevre için kâğıt kullanımımızı en az indirmek amaçlı çalışmalarımızın bir ürünü olarak bu kararı verdik.

Yılda iki kez yayınlayacağımız yeni formatlı programlarımızda FEST Gezginlerine görsel bir şölen de sunmak istedik ve siyah-beyaz sayfa düzeninden capcanlı fotoğraflarla hayat verilmiş rengârenk bir sayfa tasarımına geçtik. Bu çabalarımızın ve heyecanımızın ilk meyvesi Program 2018/1’de 300’ü aşkın gezimiz, çok daha detaylı bir şekilde yer alıyor.

Programımız bu yıl 30. yaşını kutlayan Adım Adım İstanbul® gezilerimizle açılıyor. Bir klasik haline gelen programlarımız, semt gezilerimiz, gece gezilerimiz, ilk defa ya da sadece FEST tarafından düzenlenen çok özel programlarımız, İstanbul’un florasını keşif gezilerimiz ve İstanbul’un yakın çevresine günübirlik gezilerimiz Adım Adım İstanbul®bölümünde sizi bekliyor.

Coğrafi bölgelere göre düzenlediğimiz Yurtiçi Rotaları bölümümüzde yine ilkleri ve sadece FEST farkıyla çıkacağınız yolculukları, yurtiçindeki Yeşil ve Lezzetli rotaları, ayrıca planlanma aşamasında olan ve yakın zamanda misafirlere sunulacak gezilerimizi bulabilirsiniz.

Avrupa, Asya-Ortadoğu-Uzakdoğu, Amerika, Afrika ve Kutup Bölgeleri gezilerimizin olduğu Yurtdışı Rotaları bölümümüzde de dünyanın en önemli müzik etkinliklerine özel hazırladığımız Notalı rotalarımızı ve raylar üstünde rüya gibi yolculuklar öneren Trenlirotalarımızı liste halinde bulabilirsiniz.

HİKMET AYDOĞAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.