SON DAKİKA

Fahri İlker, kuzeni Sıla’ya sahip çıktı

Bu haber 10 Mart 2019 - 0:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ahmet Kural ile davalık olan Sıla için kuzeni Fahri İlker, “Umarım Sıla bu olayı en az zararla atlatır bana ihtiyacı olduğunda her zaman yayındayım” dedi.

Pop-Rock’da büyük bir çıkış yapan ve geçtiğimiz günlerde ‘Dargınım’ adlı single’ı ile sevenlerine bir kez daha merhaba diyen Fahri İlker, şarkıcı ‘Sıla ile akraba olmam benim için bir öncelik değil, hep birlikte bir kadına karşı yapılan şiddete karşı durmamız gerekiyor. Umarım Sıla bu olayı en az zararla atlatır bana ihtiyacı olduğunda her zaman yayındayım dedi.

Ben bir kız babasıyım ve kadınlara karşı tırmanan şiddet kültüründen ürküyorum. Maalesef şiddet kültürü ülkemizin bir gerçeği. Başımı hangi yöne çevirsem şiddet var. Artık sokakta, futbolda her yere hakim olmuş durumda. Nedeni ise bir türlü önüne geçemediğimiz bir cehalet.

Anneler bu konuda elinden geleni yapıyor. Bir baba olarak diğer babalara seslenmek istiyorum. Kız babaları olarak buna kesinlikle dur dememiz gerekiyor.  Erkek evlatları olan babalar da çocuklarını bu şiddet kültüründen uzak tutmalı.

Eğer biz babalar bu gün bunu yapmazsak bu günün küçük kızları  büyüdükleri zaman tehlikede demektir. Eğer babalar olarak bu zorba kültürüne dur diyemezsek sadece kızlar değil erkek çocuklar da gelecek günlerin kurbanları olacak.  Benim kırmızı çizgim şiddetin her türlüsü. ‘Şiddete artık dur diyelim’ şeklinde konuştu.

Hikmet AYDOĞAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.