SON DAKİKA

Eylül ayında Anna Laudel’de yer alan sergiler

Bu haber 07 Eylül 2019 - 2:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karaköy Bankalar Caddesi’nde tarihi bir binada yer alan Anna Laudel Galerisi, Eylül ayında dört farklı sergiye ev sahipliği yapacak.

 

“İntergalaktik” – Anna Laudel İstanbul (3 Eylül – 20 Ekim 2019)

İpek Yeğinsü küratörlüğünde 3 Eylül – 20 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek olan “İntergalaktik” sergisinde resim, heykel, video, fotoğraf ve yeni medya dahil olmak üzere birçok farklı malzeme ve disiplinde çalışan Beyza Boynudelik, Şafak Çatalbaş, Alper Derinboğaz, Emin Mete Erdoğan, Horasan, Ekin Su Koç, Ali Miharbi, Ali İbrahim Öcal, Özcan Saraç, Meltem Sırtıkara, Merve Şendil ve İrem Tok’un eserleri görülebilecek. İstanbul Kültür Sanat Vakfı 16. İstanbul Bienali’ne (14 Eylül – 10 Kasım) paralel olarak düzenlenecek olan sergi kapsamında aralarında sanatçı konuşmaları ve küratörlü sergi turlarının yer aldığı bir dizi etkinlik düzenlenecek. Sergi detaylarını içeren basın bültenini ekteki dosyada bulabilirsiniz. Sergi görsellerine ve künye bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

ArtWeeks@Akaretler (3 – 22 Eylül)

Anna Laudel, 3 – 22 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek ArtWeeks@Akaretler’in üçüncü edisyonunda Flora Borsi, Elvira Bach, Ramazan Can, A. G. Ehsan, Gazi Sansoy, Sarp Kerem Yavuz eserleri ile yer alacak.

 

  1. Contemporary İstanbul (12-15 Eylül 2019)

Üretken sergileri ve etkinlik programlarıyla İstanbul’da hep ön planda olan Anna Laudel, bu yıl 12-15 Eylül 2019 tarihleri arasında düzenlenecek Contemporary İstanbul’da Belkıs Balpınar, Ramazan Can, Tuğçe Diri, Onur Hastürk, Bilal Hakan Karakaya, Ekin Su Koç, Serkan Küçüközcü, Fırat Neziroğlu, Gazi Sansoy, Daniele Sigalot ve Sarp Kerem Yavuz’un eserleriyle yer alacak.

 

“Einmal ist Keinmal” – Anna Laudel Düsseldorf (26 Eylül – 14 Aralık 2019)

Anna Laudel’in Almanya’nın Düsseldorf kentinde yer alan galerisinde 26 Eylül – 14 Aralık tarihleri arasında büyük ölçekli enstalasyonları ve alışılmadık mozaikleri ile bilinen İtalyan sanatçı Daniele Sigalot’un çalışmalarından oluşan kişisel sergisi görülebilir.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.