SON DAKİKA

ENKA YENİ HAFTAYA “HAYVAN ÇİFTLİĞİ” İLE MERHABA DİYOR

Bu haber 08 Şubat 2018 - 10:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.
  1. Yıl ENKA Kültür Sanat Tiyatro Buluşmaları’nın yeni konuklarıAltıdan Sonra Tiyatrove D2212 Şubat Pazartesi akşamı ENKA İbrahim Betil Oditoryumu’nda izleyiciyle buluşacak. Berkay Ateş, Burçin Yel, Buse Kara, Can Kulan, Doğaç Yıldız, Ece Yaşar, Erkan Baylav, Gamze Güzel, İsmail Sağır, İpek Büyükakın, Merve Yiğit, Murat Kapu, Pelinsu Karayel, Tanıl Yöntem ve Zehra Bilgin’in rol aldığı Hayvan Çiftliği, seyircisini adaletsizlik, hinlik ve çarpık düzen kavgasına dikkat çeken bir yolculuğa çıkartacak.

Ürettiklerini çalan, onlara işkence eden ve yetmezmiş gibi öldüren insanoğluna başkaldıran çiftlik hayvanlarının kendi düzenlerini inşa etme öyküsünü ele alan oyun; mutlu başlayıp umutsuzluğa dönüşen bir süreci mizahi ve akıcı bir dille anlatacak. Oyun, saat 20.30’da başlayacak.

Etkinlik programı için facebook.com/enkakulturinstagram.com/enkakultur ve twitter.com/enkakultur adreslerini takip edebilir; Tam: 50 TL ve Öğrenci: 30 TL olarak fiyatlandırılan etkinlik biletlerine; Biletix.com, Biletix satış gişeleri, Çağrı Merkezi ve ENKA Kültür Sanat Gişesi’nden ulaşabilirsiniz.

HİKMET AYDOĞAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.