SON DAKİKA

ENES BATUR HAYEL Mİ? GERÇEK Mİ? filmi 19 Ocak’ta Sinemalarda!..

Bu haber 13 Ocak 2018 - 12:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yönetmen: Kamil Çetin

YapımŞirketi: Eren Medya / ILS Vision

Dağıtım: TME Films

Vizyon Tarihi: 19 Ocak 2018

Çekim Yeri: Antalya

Oyuncular: Youtube Cast: Enes Batur, Kafalar, Uras Benlioğlu, Reynmen, Baturay Anar, Başak Karahan, Kaya Giray, FG Muhammet, Burak Göngör& Şeyda Erdoğan, Sude&Berk, Duru Önver, Çağla Demirel, Efecan KoçyiğitCast: Ceyda Düveci, Bekir Aksoy, Kerem Fırtına

Enes Batur Sungurtekin, 9 Nisan 1998’te Antalya’da doğmuştur. Türkiye’nin en büyük bireysel YouTube kanalına sahip olan Enes, Uluslararası Akdeniz Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği bölümünde okumaktadır.

2013 yılında kurduğu YouTube kanalı şuanda 5 milyon aboneye ulaşmıştır. Aylık ortalama olarak 110 milyon izlenen YouTube kanlıyla Türkiye’nin en büyük bireysel kanalıdır.

  • YouTube Abone: 5.215.362
  • Toplam Görüntüleme 2.300.553.215
  • Instagram Takipçi 1.666.160

Hikaye:

Film hiç bir şey olan bir çocuğun kendini geliştirerek dünya yıldızı olmasını anlatıyor. Bu yolda karakterindeki değişimler yaptıkları seçimleri ve psikolojisi büyük önem taşıyor. Saf iyi aile çocuğu olan karakterimiz zamanla bir dünya starı olurken bu iyi özelliklerini kaybediyor ve zamanla olaylar karışıyor…

Karakterimizin ismi Enes Batur’dur. Enes babası polis annesi bir hemşire olduğundan sürekli yalnız kalmaktadır. Ailesi tarafından neredeyse hiç ilgi görmez böylece içe kapanık bir çocuk olmaktadır. Babası ona 6 yaşındayken bilgisayar alır ve tüm dünyası o olur. Ortaokul yılları arasında normal çocuklara göre çok daha fazla sivilcesi vardır ve diğer çocuklar tarafından dışlanmaktadır. Bu durum ona küçüklüğünden beri hayal kurmasını sağlamıştır. Her zaman çevresi tarafından sevilen insan olmak istemiştir.

Babası bu işin gelip geçici olduğunu söyler sürekli ve üniversite sınavına çalışması için onu zorlar. Çevresindeki herkes ona doğru olanın bu olduğunu söyler, üniversite sınavına çalışıp kazanıp bir yerlere gitmenin en hayırlı olduğu söylenir. Enes in büyük bir seçim yapması gerekmektedir. Ya hayallerinin peşinde koşup YouTuber olacak kimsenin gitmediği yoldan gidip farklı bir şeyler başarmak için çabalayacak ya da riske atmayıp Üniversite sınavına çalışacaktır.

Hikmet Aydoğan

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.