SON DAKİKA

EATALY’DE LEZZET VE EĞLENCE BİR ARADA

Bu haber 27 Şubat 2018 - 17:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Özel dekorasyonu ve renkli atmosferi ile İtalyan aperitif kültürünü yansıtan yeni mekanı Eataly Bar Aperitivo’da misafirler, Buse Sinem İren, Metin Zakoğlu, Utku Ergin, Mesut Süre, Ceyhun Yılmaz gibi isimlerin stand up şovu eşliğinde eğlenceyi İtalyan lezzetleriyle birlikte yaşayacaklar.

Kısmet Show, BKM Açık Mikrofon, Tuz Biber Show ve Türkiye’nin ilk kadın stand up grubu Çok Da Fifi – Hatunlar Stand Up gibi gruplarla sahne alan ve kendine has bir seyirci kitlesi kazanan Buse Sinem İren, tek kişilik gösterisiyle 3 Mart saat 20:30’da Eataly Bar Aperitivo’da komedi severlerle buluşuyor. Buse Sinem İren’in ardından sahneyi saat 22:00’de İstanbul Şehir Tiyatrosu oyuncularından Metin Zakoğlu devralacak. Bugüne kadar pek çok dizi ve filmde rol alan başarılı oyuncunun performansıyla eğlence tüm hızıyla devam edecek.

BKM Mutfak Açık Mikrofon komedyenlerinden Utku Ergin, hem günlük hayatta hem de tarihin başından beri adapte olduğumuz durumları, kendine özgü tarzıyla 7 Mart 20:30’daEataly misafirleri ile buluşturuyor. 2008 yılından itibaren çeşitli radyolarda sunduğu programlardan tanıdığımız, BKM Mutfak komedyenlerinden Mesut Süre tek kişilik sahne performansı ile 7 Mart saat 21:45’te izleyicileri kahkaha dolu bir akşama davet ediyor.

Sahne şovlarıyla büyük bir hayran kitlesi kazanan Ceyhun Yılmaz, “Sosyal Medya Nasıl Kullanılmaz” gösterisiyle 9 Mart 21:00’de Eataly Bar Aperitivo’nun renkli atmosferinde yeni medya iletişiminin ABC’si üzerine odaklanıyor.Çağımızın en büyük iletişim kaynağı olan sosyal ağlar üzerine komik bir o kadar da eleştirel örneklerle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan usta komedyen, yeni medya iletişimini ve en vazgeçilmez iletişim kanalları olan Twitter, Facebook ve Instagram’ı mercek altına alıyor.

HİKMET AYDOĞAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.