SON DAKİKA

EATALY 4. YAŞINI BURCU ESMERSOY İLE KUTLADI!

Bu haber 24 Aralık 2017 - 20:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İtalyan mutfağının en özel lezzetlerini ilk günden beri meraklılarıyla buluşturan Eataly İstanbul 4. yaşını 20 Aralık Çarşamba günü Burcu Esmersoy’un ev sahipliğinde üst katında bulunan Bar Terrazzo’da çok özel bir etkinlikle kutladı.

Her geçen gün genişleyen menüsü ve ürün yelpazesiyle misafirlerini ağırlamaya devam eden Eataly’nin 4. yılına özel Vespa iş birliği ve Burcu Esmersoy ev sahipliği ile gerçekleştirdiği davette Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Zorlu, Şule Zorlu Cümbüş & Serdar Cümbüş ve Olgun & Berrin Zorlu gibi cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin yansı sıra Mert Aslan, Ayten Alpün, Tamer Yılmaz, Ayşe Tolga, Hakan Öztürk, Barış Kılıç, Tolga Sezgin gibi isimler de vardı.

Her zaman özel etkinlikler ve markalarla bir araya gelen, lezzet tutkunlarının yaşam alanı Eataly, 4. yaşını İtalya’dan tüm dünyaya yayılan ve sektörün önde gelen markalarından olan Vespa iş birliği ile gerçekleştirdiği renkli bir davetle kutladı.

Burcu Esmersoy’un ev sahipliğinde muhteşem boğaz manzaralı Eataly Bar Terrazzo’da gerçekleşen ve Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Zorlu, Şule Zorlu Cümbüş & Serdar Cümbüş ve Olgun & Berrin Zorlu gibi cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin yanı sıra Mert Aslan, Ayten Alpün, Tamer Yılmaz, Ayşe Tolga, Hakan Öztürk, Barış Kılıç, Tolga Sezgin’nin de katıldığı davette, misafirler Eataly’nin executive şefi Claudio Chinali tarafından özenle hazırlanan lezzetli İtalyan aperitifleriyle tadına doyulmaz bir gece geçirdi.

Rengarenk modellere uygun olarak Eataly’nin vazgeçilmez ürünleri ile Burcu Esmersoy tarafından dekore edilen Vespa’ları 31 Aralık’a kadar Eataly’de görebilirsiniz. Hem Vespa’ları incelemek hem de yapacağınız her 150TL’lik alışverişle bir çekiliş hakkı kazanarak Vespa sahibi olma şansınızı artırmak için Eataly’i ziyaret etmeyi unutmayın!

HİKMET AYDOĞAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.