SON DAKİKA

Dünya’nın ilk interaktif şiir kitabı çıktı.

Bu haber 15 Eylül 2018 - 1:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yönetmen, yazar ve spor yöneticisi olarak tanıdığımız Funda ÖZYURT ARGUN ilk şiir kitabına verdiği bu isimle temel iletişim beklentilerini de sorgulayan bir tavır sergiliyor. Hiç Yayınları tarafından basılan ve 91 şiirin yer aldığı EN EL AŞK serisinin ilki “Sen Duyarsın Sustuklarımı” kitabında birbirinden farklı bakış açılarını ortaya koyan şiirler yer alıyor. Sadece birkaç tanesinin isminin olduğu şiirlerin isimsiz olanları okuyucular tarafından adlandırılacak. Başka bir deyişle okuyucu şiirlerin adını kendisi koyacak!

10 Eylül 2018 İstanbul

EN EL AŞK “Dünya’nın ilk interaktif şiir kitabı”. Pek çok ödüllü belgesele ve reklam filmine imza atmış Funda ÖzyurtARGUN’un ilk şiir kitabı.

Şiirlerin sadece birkaç tanesinin ismi var. Diğerleri okuyucular tarafından adlandıracak. Başka bir deyişle okuyucu şiirlerin adını “kendisi koyacak”.Okuyan kişi; şiiri okuduğunda ne hissediyorsa öyle adlandıracak şiiri; kendisi için, kitabı hediye aldığı annesi, babası, arkadaşı ya da sevdiceği için…

*EN EL AŞK* “Ben aşkım!” / “Aşktan gayrı değilim

Aslında bu söylem; Arapça EN EL HAK’tan yola çıkarak oluşmuş. EN EL AŞK, Funda Özyurt ARGUN’un şiir kitaplarının genel adı. Yani sonraki şiir kitapları da EN EL AŞK üst başlığını (markasını) taşıyor olacak. EN EL AŞK serisinin ilk kitabı “Sen Duyarsın Sustuklarımı”… Sıradaki de “5 kala” (Sevdaya, Aşka, Ölüme dipnotuyla.).

Temel iletişim beklentilerinin aksine söylemediklerimiz ya da söyleyemediklerimize atıfta bulunan “En El Aşk – Sen Duyarsın Sustuklarımı” tüm kitap satış noktalarının yanı sıra internet kitap satış mağazalarında da satışa sunulmuştur.

HİKMET AYDOĞAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.