SON DAKİKA

Dünyada var olan tüm canlılardan sadece biri hayal kurabiliyor: İNSAN

Bu haber 18 Nisan 2018 - 9:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Gençlerimize hayal etmeyi öğretip, hayal ettikleri geleceği inşa edebilecekleri bir dünya bırakmalıyız diyen BistTalks söyleşileri, Türkiye’nin en büyük gençlik festivali İstanbul Gençlik Festivali kapsamında Borsa İstanbul’un sponsorluğu ile 2-6 Mayıs tarihinde Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde “Hayal Edenler” temasıyla gerçekleşecek.

BistTalks söyleşi alanında; alanındaki en iyi isimler beş gün boyunca, ilham veren, motive eden, harekete geçmek için teşvik eden hikayeler ve anekdotlarla gençlerle buluşacak.

2 Mayıs tarihinde Kültür ve Turizm Bakanı Sn. Numan Kurtulmuş tarafından açılış konuşmasının yapılacağı BistTalks sahnesi “Hayal Edenler” teması etrafında birçok ismi ağırlayacak.

GP Trust kurucusu Pınar Eczacıbaşı, Dünya Şampiyonalarında ülkemizi başarıyla temsil eden Ironman Bahar Saygılı, TV format gurusu İzzet Pinto, Günaydın Restaurant kurucusu Cüneyt Asan, Koç Holding İK Direktörü Özgür Burak Akkol, başarılı Şef Refika Birgül, ressam İsmail Acar, müzisyen İskender Paydaş, İyi Yaşam ve Beslenme Uzmanı Diyetisyen Dilara Koçak, Girişimci Yasin Sert, Startup Angels kurucu ortağı Gülsüm Çıracı, 4129 Grey CEO’su Alemşah Öztürk, Sosyal Girişimci Duygu Kayaman ve daha birçok isim İstanbul Gençlik Festivali kapsamında ve Borsa İstanbul sponsorluğunda gerçekleşecek BistTalks sahnesinde gençlerle buluşacak.

Eğer sen de hayal kurmaya hazırsan o ilk tuğlayı birlikte koymak için 2-6 Mayıs tarihlerinde, Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde BistTalks seni bekliyor.

HİKMET AYDOĞAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.