SON DAKİKA

 

Başrollerini Murat Dalkılıç ve Melis Sezer’in paylaştığı Dünya Hali 31 Ekim akşamı yapılacak galanın ardından 2 Kasım’da vizyona giriyor.

Yapımcılığını Pusula Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ömer Can’ın oturduğu “Dünya Hali” filmi 2 Kasım’da vizyona girecek.  Murat Dalkılıç, Melis Sezen, Eren Hacısalihoğlu, Serenay Aktaş ve Demet Gül gibi başarılı isimler rol alıyor.

 

Dünya Hali Filmi Konusu:

Serdar 29 yaşında, İTÜ Makine mezunu, hayatını animatörlük yaparak sürdüren, içine kapanık birisidir. Ah Güzel İstanbul dergisinde çalışan, idealist gazeteci Gizem’e uzun zamandır aşıktır, ama Gizem onun varlığından haberdar dahi değildir. Serdar, ev arkadaşları Batu ve Masal’la girdiği bir iddia sonucu, Gizem’le tanışıp sevgili olmaya karar verir. Gizem’in dergiye yapacağı röportajın konusu filofobidir (aşık olma korkusu) ve Serdar kendini filofobik olarak tanıştırır. Bir yandan Gizem’e aşık olan dergi patronu Arda’yla, bir yandan da onu evlendirmeye çalışan annesi Halime’yle mücadele etmeye başlayan Serdar’ın işi giderek zorlaşır.

Dünya Hali 2 Kasım’da Vizyonda

  Başrollerini Murat Dalkılıç ve Melis Sezer’in paylaştığı Dünya Hali 31 Ekim akşamı yapılacak galanın ardından 2 Kasım’da vizyona giriyor. Yapımcılığını Pusula Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ömer Can’ın oturduğu “Dünya Hali” filmi 2 Kasım’da vizyona girecek.  Murat Dalkılıç, Melis Sezen, Eren Hacısalihoğlu, Serenay Aktaş ve Demet Gül gibi başarılı isimler rol alıyor.   Dünya Hali […]

BU VIDEOLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.