SON DAKİKA

Deeperise’dan Kamera Arkası Görüntüler!

Bu haber 08 Mart 2018 - 21:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Çıkışının ilk haftasında listelerde zirveye yerleşen Deeperise’ın yeni şarkısı ‘Geçmiş Değişmez’ şimdiden müzikseverlerin yeni gözdesi oldu.

Tıpkı ‘Raf’ ve ‘Move On’ gibi doğayla iç içe bir müzik videosuyla birlikte yayınlanan ‘One By One’ ve ‘Geçmiş Değişmez’in müzik videosunun kamera arkası görüntüleri yayınlandı. Koray Taşan’ın imzası olan videoyu izlemek için:

http://bit.ly/2FyApLk

Mustafa Nurdoğdu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu ‘Geçmiş Değişmez’ ve ‘One by One’ videolarında muhteşem görüntüler sizleri bekliyor. Kefken Pembe Kayalıklar, Çeşme Delikli Koy ve Tuz Gölü’nde gerçekleştirilen çekimlerde Deeperise’a profesyonel dansçılar eşlik ediyor.

‘Geçmiş Değişmez’ için çekilen videoyu Youtube üzerinden izlemek için: http://bit.ly/2GjoVs6

EMI – Universal Müzik Türkiye etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlanan ‘Geçmiş Değişmez’ ve İngilizce versiyonu ‘One by One’ 2018 yılında en çok dinlediklerimiz arasına şimdiden girdi!

‘Geçmiş Değişmez’i dijital platformlar üzerinden dinlemek veya satın almak için; https://UMGTurkey.lnk.to/gecmisdegismez

Deeperise’ın dahiyane dokunuşları ve düzenlemesiyle şekillenen ‘Geçmiş Değişmez’ ve ‘One by One’ın sözü, bestesi ve vokali Jabbar’a ait.

HİKMET AYDOĞAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.