SON DAKİKA

DAHA KURU, DAHA GÜVENLİLİK İÇİN CANBEBE!…

Bu haber 15 Ocak 2018 - 10:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bebek bezi ve bebek bakım ürünlerinin öncü markalarından Canbebe; yeni ürünü “Kuru&Güvenli” ile pişiğin önüne geçerek gece-gündüz hiç olmadığı kadar kuruluk ve sızdırmazlık sağlıyor.Üstelik şimdi çok daha ince yapısıyla bebeğin özgürce hareket etmesini de engellemiyor.

Annelerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen Canbebe’nin yeni bezi Kuru&Güvenli, bebek dünyasına bugüne kadarki en iyi bakımı getiriyor; çünkü sadece Canbebe’debulunan patentli FLEXFIT™ teknolojisiyle üretiliyor.Daha geniş emici tabakaya ve daha fazla süper emici mikro taneciğe sahip yeni ürünCanbebeKuru&Güvenli, annelerin korkulu rüyası pişiğe son veriyor. Ayrıca sızdırmayı engelleyenCanbebeKuru&Güvenli ile bebekler artık geceleri daha derin ve uzun uyuyor.

CanbebeKuru&Güvenli, satın alma eğilimlerini sorgulayan 675 annenin katıldığı araştırmada, deneyen annelerin %90’ından tam not aldı.Araştırma sonucunda anneler, Canbebe’nin eski bezine göre %21 daha ince olan Kuru&Güvenli’ninsarkmadığını, sızdırmadığını, şeklini koruduğunu, bebeklerinin hareketlerinin kısıtlanmadığını belirtti.

Anneler bebekleri için aradıkları gece-gündüz uzun süreli kuruluğu, sızdırmazlığı ve hareket özgürlüğünü CanbebeKuru&Güvenli’de bulacaklar.

Hikmet Aydoğan

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.