SON DAKİKA

Çocuklar İDO ile Bisiklete Biniyor!

Bu haber 23 Nisan 2018 - 21:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İDO, 22 Nisan Pazar günü Bisikletliler Derneği işbirliği ile gerçekleşen “Çocuk Bayramı’nda Çocuklar Bisiklete Biniyor!” etkinliğinde çocuklara ve ailelerine şenlik havasında geçen bir deniz yolculuğu yaşattı.

22 Nisan Pazar günü “Çocuk Bayramı’nda Çocuklar Bisiklete Biniyor!” etkinliğinde Sirkeci İskelesi’nde buluşan çocuklar ve ailelerinden oluşan yaklaşık 300 kişilik grup bisikletleri ile birlikte önce İDO’nun Sirkeci iskelesinden araba vapuruna binerek Maltepe sahiline geçtiler. Çocuklar Bisikletliler Derneği’nin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için çocuklara özel düzenlediği bisiklet kortejinde 1 saat boyunca sahil güzergahında pedal çevirdiler.

Çocuk Bayramı’nı bisiklete binerek kutlayan ve keyifli bir gün geçiren çocuklar öğle saatlerindeMaltepe’den İDO’nun araba vapuru ile Sirkeci’ye dönüş yaptılar.

İDO Kurumsal İletişim ve Pazarlama Koordinatörü Hande Ergünlü, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukları harekete teşvik eden ve eğlenceli bir etkinliğe İDO olarak destek verdiğimiz için büyük mutluluk duyuyoruz. Kurumsal Sosyal Sorumluluk yaklaşımı açısından geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımız için böyle kıymetli çalışmalara devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

HİKMET AYDOĞAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.