SON DAKİKA

Çocuk her yerde çocuk

Bu haber 23 Nisan 2018 - 21:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

17 bin kara ve deniz canlısına ev sahipliği yapan Türkiye’nin en büyük akvaryumu İstanbul Akvaryum, 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda çocuklara Maceracı Çocuklar Survivor heyecanı yaşattı. 21-23 Nisan tarihlerinde, etkinliğe özel kurulan oyun parkurunda 5 farklı etaptan geçmek için ter döken çocukların yanı sıra ailelerin heyecanı ve neşesi de görülmeye değerdi. Etkinlik, büyüklerin yarışmasını aratmayacak görüntülere de sahne oldu. Bayram nedeniyle İstanbul Akvaryum’a gelenler arasında ünlü çocuk oyuncular Zeynep Selimoğlu, Berat Efe Parlak, Alihan Türkdemir, Lavinya Ünlüer ve Doğancan Sarıkaya da dikkat çekti.

Özellikle tatil günlerinin ve bayramların vazgeçilmez adreslerinden olan İstanbul Akvaryum, çocukların eğlenirken yaratıcılığını ve hayal gücünü geliştirmesi; cesaret verirken, takım ruhunun ne kadar önemli olduğunu hissetmesi amacıyla 21-23 Nisan tarihleri arasında “Maceracı Çocuklar Survivor” etkinliği düzenledi. Etkinliğe özel kurulan oyun parkurunda “Engel- Merdiven- Tırmanma- Lastik Engel ve Kement Atma’dan oluşan 5 etapta ter döken çocuklara aileleri de eşlik etti. Ailelerin çoğu zaman çocuklardan daha heyecanlı oldukları da gözlerden kaçmadı. Yarışma sonrası yapılan atölye çalışmasında yaratıcılıklarını ve hünerlerini sergileyen çocuklara İstanbul Akvaryum tarafından tek tek sertifika verildi.

Çocuk her yerde çocuk

23 Nisan Çocuk Bayramı ünlü çocukların da çocukluklarını doyasıya yaşadığı bir gün. Bayram nedeniyle İstanbul Akvaryum’u ziyaret edenler arasında ünlü çocuk oyuncular Zeynep Selimoğlu, Berat Efe Parlak, Alihan Türkdemir, Lavinya Ünlüer ve Doğancan Sarıkaya da dikkat çekti. Ünlü oyuncular İstanbul Akvaryum’u gezerek bol bol fotoğraf çekti ve Instagram’da arkadaşlarıyla paylaştı.

HİKMET AYDOĞAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.