SON DAKİKA

Çetin Altay’dan yeni gösteri

Bu haber 24 Kasım 2018 - 23:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Çetin Altay, dört yıl aradan sonra ‘Çetin Altay Show’ adlı gösterisiyle sahnelere geri dönüyor.

 

Oflu Hoca’nın Şifresi, Ali Baba ve Yedi Cüceler, Bana Bir Soygun Yaz gibi sevilen filmlerin yıldız oyuncusu Çetin Altay, dört yıl aradan sonra ‘Çetin Altay Show’ isimli gösterisiyle sahnelere geri dönüyor.

Yapımcılığını Turuncu Yapım/ Altuğ Yılmaz’ın, yönetmenliğini Cenk Tunalı’nın üstlendiği iki perdelik gösteride, Çetin Altay kendi hayatından referanslarla, yaşadığı ve çevresindeki olayları esprili bir dille ele alacak. Bu sebeple ‘Çetin Altay Show’, bir biyografi özelliği de taşıyacak. Altay’ın hikayelerini komik ve mübalağalı bir şekilde anlattığı skeçli gösterisinde, ünlü oyuncuya Emre Büyükpınar, Pelin Bölükbaş, Gökhan Yılmazer adlı tiyatrocu dostları da eşlik edecek. Altay, her skeç için farklı bir karakter ve kostümle izleyicinin karşısına çıkacak.  Hazırlık aşaması 3 ay süren bir buçuk saatlik gösteride Altay, ses performansı ve başka diğer sürprizlerle izleyicinin enerjisini her daim yüksek tutacak. ‘Çetin Altay Show’a, izleyiciler de bazı skeçlerde interaktif bir şekilde dahil olacak.  ‘Çetin Altay Show’,  ilk kez 26 Kasım’da Samsun’da seyirciyle buluşacak. Gösteri, Türkiye ve Avrupa’nın önemli merkezlerinde sahnelenecek.

 

“Seyircilerimizin evine gideceğim”

Yıllar sonra sahneleyeceği oyun için çok heyecanlı olduğunu belirten Çetin Altay “Sahne er meydanıdır ve hata kaldırmaz olduğu su götürmez bir gerçek. Tatlı bir heyecan var şu aralar bende. Çok güzel bir ekiple çalışıyoruz. Provalarımız 2 ayı geçti, hatta en güzelini sergileyebilmek için çalışma saatlerimizi uzattık. Çok başka bir heyecan. Çünkü seyircimiz beni sinemada izlemeye geliyor, ben ise onların evine gideceğim. Herkese ‘Çıkın çıkın gelin, gülün gülün gidin’ diyorum” açıklamasını yaptı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.