SON DAKİKA

Campaign Türkiye Aralık Sayısı Çıktı

Bu haber 20 Aralık 2017 - 22:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Reklamcılık dünyasında yaratıcılığın tamamlayıcısı olarak önemli bir yeri olan çeşitlilik konusunu kapağa taşıdığımız Campaign Türkiye Aralık sayısı, konuları ve konuklarıyla dopdolu bir içerik sunuyor.

Yaratıcılığın başrolde olduğu bir filmde çeşitlilikten sıkılmak…

M&C Saatchi kreatifi Justin Tindall’ın verdiği görüş yazısında çeşitlilikten sıkıldığını yazması üzerine, globalde küçük bir deprem etkisi yaşandı. Pek çok isim çeşitliliğin neden gerekli olduğunu vurgularken Tindall’a tepki gösterdi.

Aralık sayısının öne çıkan diğer konuları:

Ziraat Bankası Bankacılık Operasyonları ve İletişim Genel Müdür Yardımcısı Ali Kırbaş ve Happy People Project Kurucu Ortağı Orçun Onuralp ile, bankanın 154. yıl kampanya filmini konuştuk.

MARKA Konferansı, bu yıl 18. yaşını kutluyor. Konferansın düzenleyicisi Yürekli Yönetim Kurulu Başkanı Ayşegül Yürekli Şengör konferansı ve bu yılın teması olan “onsekiz yaş halini” anlattı.

İş yapış biçimleriyle de kendini endüstride ayrı bir konuma oturtmayı başaran Geometry Global’in EMEA CSO’su Cesar Montes’e göre artık markanın kendisi deneyime dönüşmeli.

Open’dan Muharrem Ayın ve Cosmos’tan Alkan Eraltan’la Open ortaklığında kurulan uCosmos’u ve ajansın kuruluş amaçları ile yürüttükleri projelerini konuştuk.

Instagram EMEA Head of Business Marketing’i Donal Mac Manus, 2017’de küçük işletmeleri odağına alan Instagram’ın bu alandaki çalışmalarını anlattı.

Tutku, iş birliği ve hız bir arada sunan P&G Türkiye ofisi, geleneksel çalışma modellerinden kurtulamayanlara ilham verecek cinsten bir atmosfer sunuyor.

Yurt dışı: Kariyerine Türkiye’de başlayan Okan Usta, 2005’ten itibaren New York’ta reklamcılığa devam eden bir isim. Şu an Wieden&Kennedy Şangay ofisinde çalışan art direktörle kariyer sürecini konuştuk.

HİKMET AYDOĞAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.